Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matku v den narozenin zabila dvouletá dcera: Omylem jí skřípla krk v okně u auta

tragédie
Strašlivá tragédie se odehrála ve městě Žabinka v Bělorusku. Dvouletá Arianna nešťastnou náhodou zabila svou maminku Julii, která ten den slavila své 21. narozeniny. Holčička, kterou se Julia snažila odpoutat z dětské sedačky skrz stažené okénko u auta, omylem zmáčkla tlačítko, které funguje k zavírání okna. Tím skřípla její krk mezi sklem a autem, což vedlo k tomu, že se Julia neměla jak nadechnout.

Julia Sharko zrovna slavila své 21. narozeniny, když došlo ke strašlivému neštěstí. Skrz polootevřené okénko u auta se snažila odpoutat svou dvouletou dceru Ariannu ze sedačky tak, jak byla zřejmě zvyklá. Netušila ale, že holčička omylem zmáčkne tlačítko, které začne okno zavírat. Julia nestihla uniknout a zavírající se okno jí přiskříplo hlavu k autu.

Bezvládné tělo ženy našel její manžel Artur jen krátce poté, co se neštěstí odehrálo. Okno okamžitě rozbil, Julii položil na zem a zavolal záchranku, která ji okamžitě převezla do nemocnice. Julia však na lůžku o osm dní později zemřela na následky dušení, které vedlo k nedostatečnému okysličení jejího mozku.

Po mladičké mamince Julii nyní truchlí celá její rodina, která v době incidentu byla uvnitř domu, kde zrovna probíhala oslava jejích narozenin. Na tomto světě po sobě zanechala nejen dvouletou Ariannu, ale i čtyřletou Margaritu a nešťastného manžela.

Související články

Další články