Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matku běžkyně (16) v cvičkách zpráva o těhotenství šokovala. Zmlátila jsem ji jako žito, prozradila

Annamária vyhrála první místo a slaví úspěchy.
Zdroj: Se souhlasem Centrum voľného času CVrČek
+ Další fotografie
Těhotenství

Několik posledních dní se stále častěji skloňuje jméno šestnáctileté Annamárie Horváthové. Mladé nadějné atletky, která před asi třemi lety vyhrála závody jen v balerínkách. Nyní se ukázalo, že je těhotná, ale matka dívky ji chce podle webu Pluska.sk poslat na potrat!

Šestnáctiletá dívčina Annamária Horváthová měla sportovní kariéru teprve před sebou, ale zdá se, že skončí stejně rychle jako začala. Zjistilo se totiž, že je těhotná. A to s chlapcem Sebastianem, s nímž randila asi deset měsíců a který ji už stihl rovněž opustit.

Nastěhovala se k němu a společně žili v romské osadě v Moldavě nad Bodvou. Slovenský web Pluska.sk zjistil, že zpráva o těhotenství naprosto šokovala její matku Izabelu. Ta má šest dalších dětí a ve svých osmatřiceti letech už se také stihla stát babičkou.

Myslela jsem, že zkolabuji

„Z ničeho nic se Anna vrátila domů. Nějak se mi to celé nezdálo, dcera byla jiná, změnila se. Ptala jsem se jí, co s ní je, ale říkala, že nic,” nechala se slyšet matka. „Nevěřila jsem jí, proto jsem ji vzala na vyšetření k lékaři. Řekl mi, že je dcera v devátém týdnu těhotenství. Myslela jsem, že zkolabuji. Tak to na mě dolehlo, že jsem se neudržela a zmlátila ji jako žito,” prozradila dále již zmíněnému webu.

Matka těhotné dívčiny dodala, že od té doby, co se to dozvěděla, je na lécích. „Chci, aby šla na potrat a potom se věnovala sportovní kariéře,” uvedla rázně, avšak doplnila, že nemá peníze na potrat. Cena se pohybuje v rozmezí od 250 do 350 eur.

Chlapec Annamárii vše zakazoval

Chlapec, s nímž má mít Annamária dítě, ji už stihl opustit. „Po osadě se říká, že moji dceru vyhodil a našel si jinou. Není to pravda. Annamária od něj sama odešla. Všechno jí zakazoval, nikam ji nechtěl pustit, ani do školy nebo na tréninky,” nechala se slyšet matka. Jak tedy nakonec osud dívky, která mohla být atletickou jedničkou na Slovensku, dopadne, je zatím ve hvězdách.

Související články

Další články