Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Matko, JSI TRAPNÁ a ničíš jméno mého táty! Ondřej Brzobohatý snad Gregorovou za Koptíka vydědí!

Zdroj: www.herminapress.cz
+ Dalších 9 fotografií
Už bylo těch ostud dost! Ondřej Brzobohatý (35) nemůže vydýchat to, že jeho matinka Hana Gregorová (65) vzala na milost Ondřeje Koptíka (33). Zvlášť poté, co dělal ostudu i na hrobu jeho otce Radoslava Brzobohatého (†79). A zklamaný syn jí poslal tak drsný vzkaz, že bychom se divili, kdyby s ní někdy ještě promluvil a kdyby ji nevydědil!

Redakce eXtra.cz o návratu dvojice k sobě informovala před časem jako první. I nám to nejdřív připadalo jako přitažené za vlasy (komu ne?), ale svědectví a důkazy hovořily jasně, proto jsme zprávu po ověření uveřejnili.

Nyní se Hana k návratu k Ondřejovi přiznala veřejně s tím, že odpouštět je lidské. Jenže u synátora těžce narazila.

„Nezlobte se, ale nepřeji si být jakkoliv spojován s bulvárními eskapádami mé matky,“ napsal expres.cz ve zprávě potomek Gregorové Ondřej (35). Není divu. Snad celá republika kroutí hlavou. Kdo jiný na místě Hany by taky Koptíkovi odpustil všechno to urážení a ponižování, které zvládl veřejně vyzvracet?

Ondřej ale pokračoval.

„Svou prací a svými výstupy se oběma jménům mých předků snažíme s mou ženou dělat čest. Tyto trapné kauzy mohou naše snažení v očích mnoha lidí jen brzdit. Děkuji za pochopení,“ dodal Ondřej, který si do jména přidal Gregora po dědečkovi z matčiny strany.

Do normálního jazyka by se jeho slova dala přeložit asi takto: „Já ostudu nedělám, moje úžasná a všemi milovaná manželka taky ne. Ale máma je trapná a kazí nám to. A dělá ostudu tátovi!“

Brzobohatý dal najevo své znechucení z mámy již dřív, kdy podpořil Romanu Goščíkovou a její Divadlo Radka Brzobohatého. Té kulturní stánek Gregorová prodala a nyní s ní válčí. Třeba tím, že svou divadelní společnost pojmenovala úplně stejně, což skončí u soudu.

Ondřej dal najevo, že Gočšíková jménu otce ostudu nedělá, mezi řádky jsme už tehdy četli, že jeho matka podle muzikanta ano.

Související články

Další články