Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Matka zrůda: Syna (4) nechala shnít v postýlce, v rukou svíral milovaného plyšáka

Hamzah Khan: Matka Amanda Hutton jej utýrala k smrti
Zdroj: Policie West Yorkshire
+ Další fotografie
Krimi

Roku 2013 byl nalezen mrtvý utýraný Hamzah Khan (4). Jeho mrtvolka ležela dva roky v dětské postýlce, dítě v rukou ještě svíralo oblíbeného plyšáka. Dům byl zavalen odpadky. Vyhladovění hošíka měla na svědomí jeho matka Amanda Hutton (53), silná alkoholička. Ta byla původně odsouzena na 15 let vězení, nyní však byla propuštěna, uvedl britský portál The Sun.

Hrůza, která šokovala Anglii

Z vězení byla podle serveru The Sun propuštěna matka, která nechala shnít svého čtyřletého syna v dětské postýlce. Angličanka Amanda Hutton byla za svůj čin odsouzena na patnáct let do vězení, chlapečka týrala, nedávala mu dostatečnou výživu. Kromě malého Hamzaha, který její výchovu nepřežil, se starala ještě o pět dalších dětí.

Tělíčko chlapce bylo nalezeno v dětské postýlce, oblétaly ho mouchy. Hošík v ručičkách stále svíral svou oblíbenou hračku. Čtyřleté dítě na sobě mělo dupačky a dle všeho zemřelo na podvýživu. Mrtvolka pak měla v postýlce ležet celé dva roky. V té době přitom s matkou žily v domě i její zbylé děti.

Byla to silná alkoholička

Nález byl učiněn roku 2013, kdy byla krkavčí matka odsouzena na 15 let za mřížemi. Nyní ji však z vězení propustili, zbytek trestu si odpyká mimo něj. Na ženu zavolal policii soused už půl roku před úmrtím dítěte, to kvůli tomu, že mu vhodila použité pleny na zahradu.

Uvnitř domu v New Yorkshire panovaly dle policie hrůzné podmínky, byl totiž absolutně zavalen odpadky a špínou. Amanda Hutton byla navíc známou alkoholičkou. Amanda trvala na tom, že syn Hamzah podvýživou netrpěl, byl prý prostě vždycky hubené dítě.

Související články

Další články