Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Matka znásilnila vlastního syna, aby ho vyléčila z homosexuality! Jenže do vězení půjde on!

V Indii jsou znásilnění homosexuálů běžná.
Zdroj: profimedia.cz
Homosexuální teenager byl přinucen k sexu s vlastní matkou a vypadá to, že za to ještě zaplatí vlastní svobodou. Jeho případ navíc není nijak ojedinělý!

Indická skupina LGBT Collective bojující za práva gayů a lesbiček uvedla, že se v jejich zemi množí hrůzné případy znásilnění homosexuálů jejich vlastní rodinou.

Rodiče tak zoufale touží po tom, aby jejich dítě bylo heterosexuální, že jsou ochotni zkusit úplně cokoliv.

Často se proto uchylují k „opravnému znásilnění“, které má teenagery vyléčit z jejich „zvrhlých choutek“. Ty jsou většinou vykonány bratranci či sestřenicemi, ale LGBT Collective má k dispozici i důkazy o tom, že jeden chlapec byl donucen k sexu s vlastní matkou.

Jenže pokud by kdokoliv daný případ začal vyšetřovat, do vězení půjde zcela určitě znásilněný syn. Indie totiž v roce 2013 obnovila zákon z období kolonialismu, který zakazuje homosexualitu a trestá ji až 10 lety vězení.

Oběti zvrhlých činů proto LGBT Collective nekontaktují z důvodu asistence u soudu, ale chtějí pomoc při útěku z jejich domova.

Stejně jsou na tom i oběti rodinami domluvených manželství. Pokud se u nich zjistí, že jsou před uzavřením sňatku v homosexuálním vztahu s někým jiným, mohou si být jisti, že jejich nastávající je přijde „vyléčit“ znásilněním.

Indická vláda tomu přitom jen tiše přihlíží.

Mohlo by vás zajímat

Další články