Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Matka z Příbrami šla pařit a nechala dítě (1) doma: Pláč batolete zavřeného na balkoně vyděsil sousedy

opilá matka
Příbramští policisté od sobotního rána řeší hodně nepříjemnou věc. Matka odešla večer ze svého bytu a nechala v něm přes celou noc samotné své zhruba roční dítě. Dítě se svépomocí dostalo na balkon, kde se za ním však zabouchly dveře. Sousedy z domu následně upozornil křik a pláč uvězněného dítěte.

„Mohu potvrdit, že takový případ od rána řešíme. Žena odešla v noci z domova, její roční dítě se po probuzení dostalo na balkon, zabouchlo se tam a začalo plakat. Svědci přivolali pomoc,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Pavel Truxa.

Podle portálu pribram.cz museli policisté vlézt do vedlejšího bytu, ze kterého roční dítě z balkonu vysvobodili. Během té doby se vrátila domů z tahu i matka batolete. Následně se však ukázalo, že nezodpovědná matka je pod vlivem alkoholu.

„Byla pod vlivem alkoholu, pak si začala stěžovat, že jí není dobře, takže jsme jí volali záchranku,“ dodal Truxa. Případem se začne zabývat i sociálka.

Související články

Další články