Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Matka YouTuberka BESTIÁLNĚ TÝRALA 7 dětí: Mučila je pepřákem na intimních místech!

+ Dalších 12 fotografií
monstrum
Machelle Hackney (48) z Arizony byla v pátek zatčena za týrání sedmi adoptovaných dětí. Nutila je vystupovat na YouTube kanále a pokud dětští herci nepodali brilantní výkon, matka je tvrdě trestala.

Machelle Hackney, dívčím jménem Hobson, byla během pátečního dne v Arizoně zatčena a obviněna ze zneužívání sedmi adoptovaných dětí. Děti musely vystupovat na YouTube kanále nazvaném Fantastická dobrodružství, který měl více než 800 tisíc odběratelů.

Strašlivá matka byla odhodlána udělat vše pro to, aby dětští otroci předvedli co nejlepší výkon. Život dětí ve věku od šesti do patnácti v zákulisí nebyl vůbec jednoduchý.

Jestliže například některé z dětí zapomnělo text, bylo za to tvrdě potrestáno. Za pokažené záběry je nechala stát celý den bez jídla na hanbě, kde na děti čekala ledová lázeň. Když je zrovna nenechávala hladovět, tak jim stříkala pepřový sprej po celém těle, dokonce i na genitálie. Nechávala je také zavřené v kumbále. „Někdy mě mlátila ramínkem, jindy páskem, nebo mě polila pepřákem od hlavy po paty,“ řeklo jedno z dětí podle listu Daily Mail. Jiné z dětí štípla nehty do penisu, že mu tekla krev.

Zrůdná Machelle v tom nebyla sama, měla totiž komplice. Dva pokrevní synové Ryan (26) a Logan (28) jí v mučení dětí léta pomáhali. Ale naštěstí spadla klec a všichni jsou nyní za mřížemi. YouTube videa uveřejněná otřesnou matkou zablokoval. Podle odhadů si tyranka, která vydávala několik desetiminutových videí měsíčně, mohla přijít až na 1,4 milionů dolarů (zhruba 31 milionů Kč). Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá bezcitný člověk a do čeho byly děti nuceny.

Mohlo by vás zajímat

Další články