Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka vyhodila svoje dítě z okna. V tu chvíli to bylo to nejlepší, co mohla udělat!

Matka musela holčičku vyhodit z okna.
Zdroj: twitter.com
Matky svoje děti milují a jsou schopné pro ně udělat naprosto vše! To stejné udělala i Shelby Ann Carter (21) z Wyomingu, která se musela ve vteřině rozhodnout. Nakonec svoji malou dcerku vyhodila z okna!

Nejdříve to vypadalo, že Shelby Ann Carter (21) z Wyomingu čeká krásný a šťastný život. Zamilovala se, zasnoubila, a přestože je hodně mladá, porodila krásnou holčičku Keanu. Vše bylo jako v pohádce. Až do osudného tragického dne, na který upozornily zahraniční portály.

Matka by pro svoji malou dceru udělala úplně vše! Jenže se stalo něco, co nemohl nikdo čekat. V jejich domě v druhém patře vypukl požár. Shelby byla sama doma, a tak se snažila ochránit svoji dceru, jak jen to šlo. Nezbylo jí nic jiného než ji pečlivě zabalit do autosedačky a vyhodit ven z okna.

Sama se obětovala a v domě zemřela. Otrávila se oxidem uhelnatým. Své malé dcerce ale zachránila život, protože vyvázla bez vážnějšího zranění. Holčička na maminku bude vzpomínat zřejmě jen z fotek, ale tatínek jí o ní rád bude vyprávět, protože se obětovala za záchranu jejího mladého života.

Související články

Další články