Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Matka vyfotila na louce svoje 4 děti. Na snímku ale později uviděla i svoje páté mrtvé dítě!

Jde o ducha jejího mrtvého dítěte?
Zdroj: twitter.com
Deb Larcombe přišla o jedno z dvojčátek, které zemřelo po porodu. Když si vyfotila fotografii svých 4 dětí, na snímku se objevilo ještě něco navíc. Matka je přesvědčená, že to je její mrtvý syn.

Deb Larcombe si prožila v životě peklo. Přišla o dítě a to nechce žádná matka nikdy zažít. Když čekala dvojčata, holčičku Taylah a chlapečka Jeremyho, stala se strašná tragédie. Těsně před porodem se žena dozvěděla, že její nenarozený syn trpí Edwardovým syndromem a tyto děti většinou umírají hned po porodu. Jen několik se jich dožije 1. narozenin.

Matka ho nadevše milovala a i přes to, že zemřel, zůstane navždy v jejím srdci. Když žena fotila svoje krásné čtyři děti a později se podívala na snímek, byla v šoku. Na fotce se u hlavy Taylah objevil záblesk světla, který vypadal jako dětský obličej. Deb věří, že je to její syn. Dvojčatům by bylo dnes 8 let.

Rodina si všimla, že mrtvý bratříček se nejspíš ukazuje na každé fotografii vedle své sestřičky – dvojčete. Jde opravdu o ducha Jeremyho? Matka je o tom přesvědčená a myslí si, že je anděl strážný, který opatruje svoji sestřičku.

Související články

Další články