Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Matka versus dcera: Iva Kubelková vytasila bujný hrudník, Natálka jí šlape na paty

Matka versus dcera: Iva Kubelková vytasila bujný hrudník, Natálka jí šlape na paty
Zdroj: instagram
+ Dalších 17 fotografií
krásná postava
Každý muž se za nimi nejspíš otáčí a ani neví, že jsou to matka s dcerou. Iva Kubelková (43) totiž vypadá stále jako sexy dvacítka a její dcera Natálie Jirásková (15) naopak na svůj věk působí velmi dospěle. Obě se nebojí jít s kůží na trh a pravidelně sdílí žhavé fotky na sociálních sítích. Která z nich je ale větší kočka?

Iva Kubelková je známá tím, že se ráda chlubí svým dokonale pevným tělem a není se čemu divit. Léto už ale skončilo a modelka se tak rozhodla dát na chvíli provokativním fotkám v plavkách sbohem. Rozloučila se tak posledním snímkem, který je pořádně žhavý. Kubelková na něm leží na pláži a v titěrných plavkách předvádí své výstavní poprsí.

"Ježiš já jsem skoro zapomněla ukončit plavkovou sezónu. Tak ukončuji. A teď už vás tady budu většinou zásobovat mojí debutovou deskou, svými texty, hudbou, kterou složil Michal Pavlíček a vším kolem toho. Takže pokud patříte k takzvaným summerfollowers tak nashle," napsala Kubelková k dráždivé fotografii.

Člověka by ani nenapadlo, že takhle kočka už má téměř dospělou dceru. Patnáctiletá Natálka Jirásková jakoby z oka vypadla své krásné mamince. Vypadá to ale, že půvabná dcera Kubelkovou dohání a brzy jí bude krást nápadníky. Natálie chce jít ve šlépějích své matky a stát se profesionální modelkou. I ona tak na své sociální sítě pravidelně sdílí sexy snímky v plavkách. Na některých společných fotografiích jsou téměř k nepoznání. Přesvědčte se sami v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy