Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Matka ve vtipu napsala dceři (22) SMS: „Jsi naživu?“ Za hodinu ji našla mrtvou

Matka ve vtipu napsala dceři (22) SMS: „Jsi naživu?“ Za hodinu ji našla mrtvou
Zdroj: Archiv Genina Monaghan
KRIMI
Tragická zpráva z Anglie, nevinný žert se proměnil ve skutečnost. Matka poslala ze srandy své dvaadvacetileté dceři Genině SMS zprávu, ve které se jí ptala, jestli je živá. Za hodinu ji našla mrtvou v dětském pokoji na předávkování.

Situace jako z hororu pro každou matku. 18. června 2020 se v Oxfordshire ve Velké Británii předávkovala dvaadvacetiletá Genina Monaghan. Mladá žena si vzala den volna, aby vyrazila na koncert své oblíbené kapely My Chemical Romance v Milton Keynes. Koncert byl však kvůli pandemii koronaviru zrušen a ona tak zůstala doma. Celý den nevycházela z pokoje a před pátou hodinou odpolední začala její maminka Maria chystat večeři. Zároveň s tím dceři napsala žertovnou SMS zprávu: "Jsi naživu?" V tu chvíli maminka netušila, že je její otázka opravdu na místě...

Nepřicházela žádná odpověď, tak se maminka vydala k mladé ženě do pokoje, a jakmile otevřela dveře, musel jí přejet mráz po zádech. Viděla totiž svou dceru, která leží v pyžamu roztažená na posteli a kolem úst má pěnu. Rychle přivolala záchrannou službu, ale lékař mohl jen konstatovat smrt.

Deník The Sun uvádí, že dívka byla rozrušená stornovaným koncertem milované kapely. Do toho ji týdny před smrtí trápily zdravotní problémy. Matka řekla, že dcera každou chvíli zvracela kvůli žlučníkovým kamenům, naposledy přitom jen dva dny před smrtí. Den před osudnou SMS zprávou pak Geninu bolelo břicho a poprosila svou matku o čokoládu. Sem tam ji také požádala o pohlazení. Matka tomu ale nejspíš nepřikládala žádnou váhu.

V den úmrtí Maria vyrazila do města, a když se vrátila, dcera byla stále v pokoji, což bylo, dle prohlášení matky, neobvyklé. Napsala jí tedy onu mrazivou zprávu a pak už na ni čekalo je tragické zjištění... Joanna Coleman, asistentka koronerky pro Oxfordshire, sdělila, že mladá žena zemřela při "náhodném předávkování".

Související články

Další články

Nejnovější kauzy