Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Matka utýraného Marečka: Takovou mrchu svět neviděl, zuří lidé, Simona zametá stopy

Matka utýraného Marečka: Takovou mrchu svět neviděl, zuří lidé, Simona zametá stopy
Zdroj: Archiv Simona T.
+ Dalších 17 fotografií
odporný čin
Lidé se dohadují o možném těhotenství matky utýraného Marečka z Loun. Simona T. podle nich hrála velkou roli v jeho týrání a přejí jí ještě horší osud než vrahovi Josefu Kučovi (†22), který chlapce dlouhou dobu mučil. Na sociálních sítích se tak proti ní sdružuje velká skupina lidí. Matku ale brzy čeká soud a těhotenství ji před vězením už nezachrání.

To, že je matka Simona T. v pokročilém stádiu těhotenství, tvrdí otec vraha Josefa Kuči obviněného a odsouzeného za vraždu tříletého Marečka. Údajně mu tuto informaci poskytl spolehlivý zdroj. „Od jejích kamarádek jsme se dozvěděli, že je zase těhotná. Je asi v šestém nebo sedmém měsíci,“ svěřil se Expresu Kučův otec.

Takovou informaci ale v poslední době začínají lidé vyvracet. Na sociálních sítích tvrdí, že se jedná o lež a Simona T. dalšího potomka neočekává. Ani přes možné těhotenství se ale nedočkala odpuštění a lidé jí přejí v lepším případě vězení v horším bolestivou smrt.

"Největší viník je Simona, protože já když nechám své malé bezbranné dítě napospas komukoliv jako ona, tak je jasné, že se může stát něco špatného. A hlavně chlap se bude k vašemu dítěti chovat tak, jak vidí, že se k němu chováte vy," píše rozčilená žena v komentářích na Facebooku."Takovou mrchu svět neviděl," dodává další z řad.

To potvrdil i Kučův otec. Jeho syn mu prý řekl, že všechny odporné činy spáchané na Marečkovi vzal na sebe, aby Simonu chránil. Matka totiž s Marečkem byla stále sama doma a Kuča většinu času pracoval. Pálení žehličkou, fackování, sprchování ledovou vodou nebo usazování na rozpálený sporák tak pravděpodobně iniciovala právě ona.

Veřejnost se ale spravedlnosti brzy dočká. Simonu T. totiž čeká v nejbližší době soud, kde se dozví svůj verdikt. Případ by měl dospět do jednací síně Krajského soudu v Ústí nad Labem nejpozději do konce roku. Údajné těhotenství by ji ovšem před vězením nezachránilo, protože její zločin je považován za zvlášť závažný. Simona si je o nenávisti ke své osobě moc dobře vědoma, a proto si raději odstranila všechny účty na sociálních sítích. Vypadá to, že se po ní najednou slehla zem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy