Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Matka utýraného Marečka míří k soudu: Trest, který Simoně hrozí, je směšně nízký

Matka utýraného Marečka míří k soudu: Trest, který Simoně hrozí, je směšně nízký
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
soud
Už 15. února začne u Krajského soudu v Ústí nad Labem proces s matkou utýraného Marečka. Simona T. stane před soudem přesně dva roky poté, co její syn za strašlivých okolností zemřel. Spolu s ní stane před soudem i Michal H., který byl jejím spolubydlícím a týrání měl, stejně jako ona, jen nečinně přihlížet. Lidé, kteří na téma Marečkovy smrti stále diskutují, na Facebooku spekulují o tom, že Michal měl s chlapcem sdílet pokoj. Zdá se ale, že matce hrozí trest, který mnozí považují za směšný.

Brutální bití, kousání, pálení cigaretami nebo sezení na rozžhaveném sporáku. To vše prožíval sotva tříletý Mareček ve svém krátkém životě. Na týrání už později ani nereagoval pláčem. Ani krvavé rány nevlastního otce Josefa Kuču nezastavily a v trýznění chlapečka pokračoval tak dlouho, dokud se mu nestalo osudným.

Týrání Marečka přihlížela jeho matka Simona T., která svému tehdejšímu příteli v jeho krutém počínání nebránila. Zatímco Kuča už byl v loňském roce odsouzen k 22 letům ve vězení a za mřížemi spáchal sebevraždu, ona na verdikt teprve čeká.

K soudu se má Simona dostavit 15. a 16. února, tedy přesně 2 roky poté, co její syn zemřel. Smrt Marečka otřásla celým Českem a lidé na sociálních sítích se nechali slyšet, že proces s jeho matkou budou bedlivě sledovat a doufat, že dostane ten nejvyšší trest.

Michal H.

K soudu se má dostavit i Michal H., který byl spolubydlícím Simony a na sociálních sítích koluje informace, že měl s týraným Marečkem sdílet pokoj. Tento muž se krátce po smrti chlapečka začal na Facebooku vyjadřovat ke všemu, co se odehrálo, tvrdil, že o ničem nevěděl a že ho celá událost mrzí. Z internetu se později stáhl a většinu svých vyjádření smazal.

Není jisté, s čím od soudu odejde Michal, přezdívaný Holdy nebo Holdys, je ale jisté, že s trestem pro Simonu lidé spokojeni nebudou. Obviněna je totiž pouze z ohrožování výchovy dítěte, za což jí hrozí nanejvýš pětiletý trest odnětí svobody.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy