Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matka utýraného Marečka (†3) žádnou vinu necítí: Do hajzlu, dejte mi už všichni pokoj!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 48 fotografií
tragédie
Už před deseti dny Česko oběhla smutná zpráva o tragické smrti malého Marečka. Toho měl utýrat jeho otčím, zatímco matka chlapečka mučení jen nečině přihlížela. Už dříve se objevila informace, že Simona T. svým kamarádkám svěřila, že se cítí být nevinným svědkem. Nyní se na sociální síti začala vztekat na všechny, kteří její chování nemohou pochopit.

utýraným Marečkem se Česko rozloučilo v neděli, kdy se lidé od druhé hodiny odpolední scházeli na Mírovém náměstí v Lounech, aby malému chlapečkovi zapálili svíčku a přinesli plyšáky. Kdo nemohl dorazit tam, zapálil svíčku alespoň doma. Smutek lidí stále střídá vztek, facebookový profil matky Marečka se nepřestává plnit nenávistnými vzkazy. Těch už má Simona T. dost.

Matce utýraného Marečka pocit viny skutečně nic neříká. „Do p*dele, dejte mi už všichni pokoj! Už toho mám vážně dost! Já mu nic neudělala! Já ho milovala! Dala bych mu první a poslední! Vím, že mi nikdo nevěří! Není to moje vina! Nedokázala jsem ho ubránit, on nás týral! Já jsem se na nic nezmohla, on byl nafetovaný a mě zamkl do vedlejšího pokoje! Dejte mi pokoj, prosím,“ napsala na sociální síti.

Veřejnost žádá pro tyrana a vraha malého chlapce ten nejvyšší trest, to samé žádá i pro jeho matku. Za tímto účelem dokonce vznikla na internetu i petice. Matka Marečka se nemýlila v tom, že jí lidé její verzi nevěří. Na sociálních sítích se totiž už krátce po smrti chlapečka objevila informace o tom, že ho otčím týral pravidelně a lidé si tedy stojí za tím, že ho měla nezodpovědná matka opustit a udělat vše proto, aby svého syna ochránila.

ROZHOVOR S BABIČKOU UMUČENÉHO MAREČKA NAJDETE ZDE.

Související články

Další články