Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Matka upálila zaživa vlastní dceru! Nyní ji čeká za ohavný čin trest smrti!

Taková škoda!
Zdroj: twitter.com
Naprosto ohavný čin se stal v Pákistánu. Matka osmnáctileté dcery se nemohla smířit s tím, že její dítě se zamilovalo do muže jiného etnika. Proto se uchýlila ke strašnému řešení. Spolu s bratrem dívky vzali mladou Zeenat Rafiq, polili ji benzinem a zapálili. Matka dostala za tento čin trest smrti. Bratr dívky byl doživotně odsouzen.

Spousta lidí se ptá, jak tohle vůbec může udělat matka své vlastní dceři? V Pákistánu matka upálila zaživa svou teprve osmnáctiletou dceru, a to jenom proto, že si vzala muže jiné etnické skupiny.

Mladá a krásná dívka, která se jmenovala Zeenat Rafiq, tak zaplatila za svou lásku vlastním životem.

Její matka společně s bratrem dívky ji polili benzinem a zapálili. Tento čin vyvolal v Pákistánu velkou vlnu nevole a s matkou se soud nepáral. Odsoudil ji okamžitě k trestu smrti a bratrovi uložil doživotní trest ve vězení, protože napomáhal trestnému činu.

Tento trest bohužel nic nezmění na faktu, že mladé a krásné dívce už nikdo její život nevrátí. Za všechno mohla láska. Zatímco dívka byla z paňdžábského etnika, tak její vyvolený se řadil k Paštunům, a to byl obrovský problém.

„Poté, co zabila svou dceru, vyběhla Perveen na ulici, sundala si přehoz a začala se bít do hrudníku a křičela: Lidé, zabila jsem svou dceru kvůli zneuctění, naší rodině dala špatné jméno,“ řekla mladší sestra.

Související články

Další články