Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Matka uklidňovala dceru tím, že jí dávala svůj prs. Teď ji čeká soud za sexuální zneužívání

Matka zřejmě dceři dávala svůj prs, aby ji uklidnila.
Zdroj: youtube.com
Ve Švýcarsku se řeší zapeklitý případ. Matka tam dávala dceři svůj prs i přes to, že už ji nekojila. Překročila tak zákon a bude obžalována ze sexuálních deliktů a zneužívání. Otec dívky byl odsouzen k peněžité pokutě.

Ve švýcarském městě Dietikon u Curychu bude soud řešit komplikovaný případ. Zatím není jasné, jestli se žena dopustila porušení zákona nebo ne. Žena svoji dceru chtěla nakojit i přes to, že neměla v prsou mléko. Zřejmě tak chtěla holčičku vždy uklidnit a dělala to asi tři roky. Nejspíš podivné matce nedošlo, že už se to v jejím věku nehodí.

Celý incident se začal řešit už před dvěma lety. To, že nabízela žena dívce svůj prs, se odehrávalo jenom v kruhu rodinném. Ve chvíli, kdy se žena rozhodla svého manžela a dítě opustit, zhrzený muž se naštval a svoji manželku udal a podal na ni trestní oznámení.

Jenže mu nedošlo, že celé věci přihlížel, a tak je spolupachatel. Vzhledem k tomu, že v trestním oznámení uvedl, že se mu to, co jeho manželka se svojí dcerou dělala, nelíbilo, ale neuměl tomu zabránit, vyvázl jen s peněžitým trestem ve výši asi 70 tisíc korun.

Podle Světové zdravotnické organizace by se děti měly prvních šest měsících výhradně kojit. Mateřské mléko je pak vhodné jako doplněk stravy do dvou let života dítěte. Matky, které kojí své děti déle, veřejnost většinou nechápe a zavrhuje.

Související články

Další články