Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Matka uhořelých dětí (†1, †4 a †9) se zhroutila: Zoufale plakala před domem!

Matka zemřelých dětí se zhroutila.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Pondělní tragédie, která se udála v ranních hodinách, zasáhla celé Znojemsko. V postarším domku uhořely tři malé děti (†1, †4 a †9). Hasiči a záchranáři se je snažili ze žhnoucího pekla vytáhnout, ale neúspěšně. Den po neštěstí na místo přijela i matka zemřelých dětí, která se starala, kdy se půjde na oběd, a vypadala, že ji neštěstí nezasáhlo. Postupem času ale otočila o 180 stupňů a úplně se zhroutila před domem. Slzy tekly proudem.

Tragédie se udála na Znojemsku ve vesnici Oleksovice. Rozsáhlý požár rodinného domu způsobil smrt tří dětí. Jejich matka vyvázla jen s lehkým zraněním. Když na spáleniště přijela den poté, starala se jen, kdy se půjde na oběd, a byla agresivní na přítomné novináře. I kriminalisté byli z její reakce udiveni.

S postupem času jí ale dochází, co se stalo, a když se na spálený dům přijela podívat podruhé, chovala se už úplně jinak. Propukla v hysterický pláč a schovávala se za autem, ve kterém přijela. Měla rozmazaný make-up po celém obličeji, píše Blesk.cz. Když se k ní někdo pokusil přiblížit, křičela „Jděte pryč, nevíte, co se stalo“.

Matka tří dětí to má teď těžké, když přišla o tři děti naráz. Hovořilo se i o uspořádání sbírky. Ženu potom přišla vyzvednout trojice mladíků, která pohrozila novinářům a společně s uplakanou matkou vešli do domu.

Související články

Další články