Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Matka ubodané Terezky (†18) poslala dojemný vzkaz: Takhle promluvila k jejímu vrahovi

vražda
Dojemný vzkaz na sociální sítě vyslala zdrcená rodina Terezy, kterou na konci května zavraždil její spolužák v den jejích osmnáctých narozenin. Vzkaz se šíří na sociálních sítích, kam jej vyvěsila fotografka, která s Terezou měsíc před hrůzným činem nafotila její poslední fotografie.

„Jako zoufalí rodiče nemáme jinou možnost, jak Terezce pomoci, než jen poprosit, aby se o tom hrůzném činu dozvědělo co nejvíce lidí a vrah nezůstal bez odpovídajícího trestu. I když slovo odpovídající se mi silně příčí. Ráda bych všem poděkovala za podporu a účast při naší rodinné tragédii, která se slovy nedá popsat,“ vzkázala zdrcená rodina po fotografce.

Fotografka, která dívku zvěčnila na jejích posledních snímcích, dodala: „Terezka u nás chtěla focení s vlky k narozeninám. V dubnu letošního roku se tak stalo. Díky tomu jsem měla možnost tak úžasnou holku poznat. Po jejím úmrtí jsem byla v úzkém kontaktu s její maminkou a tatínkem.“

„Nyní mě požádali o pomoc v těchto těžkých chvílích a požádali mě o sdílení. To je to jediné, co pro ně mohu momentálně udělat. I když bych to ráda udělala, čas nevrátím. Posílám sílu a obejmutí,“ dodává Simona.

Mohlo by vás zajímat

Další články