Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Matka Štiková pátrá, radí, informuje: "Nejsem namistrovaná kráva a bulvár nestydatě lže!" Přečtěte si blog plný Bulharska a hněvu!

Monika si užívá na dovolené v Bulharsku.
Zdroj: Miloš Kuřátko nejml.
+ Další 2 fotografie

Úžasní čtenáři eXtra.cz,

dnes se ještě jednou vrátím k dovolené v Bulharsku a velmi peprně okomentuju blábol, který vyšel v deníku Aha!, protože tam mě fakt už pěkně se..u!

Tak jen pro krátké shrnutí, kam a na jak dlouho jsme vlastně jely s Charlinkou na letní dovolenou. Jely jsme na krásné Sluneční pobřeží v Bulharsku, kde je nekonečná pláž s bílým písečkem, naprosto srovnatelná třeba s Thajskem, kde jsme několikrát byly, a proto můžeme srovnávat. Naprosto čisťounké a teplé moře, super vlny, kde mohou děcka blbnout celé hodiny...

Náš hotel se jmenoval Victoria Palace a je pětihvězdičkový! A já si myslím, že ty hvězdy opravdu nedostal jen tak pro nic za nic. Letěly jsme tam na 12 dní a vše jsme měly v ceně pobytu, takže ta byla zcela úměrně vysoká nabízenému servisu!

Dále, do Bulharska jezdí lidi skoro všech sociálních vrstev, jako skoro do všech míst na světě. Každá dovolená jde pořídit levně, průměrně a pak velmi draze, záleží na každém z nás, na co máme a na co ne, a přijde mi naprosto idiotské tvrdit, že Bulharsko je pro chudáky! To snad musel napsat duševně nevyzrálý člověk?! No, nicméně mezi tím, co se pisálek užíral tím, kam jsme si vyjely na dovolenou, tak my si to tam báječně užívaly. V hotelu byla super parta lidí a s tou jsme vyrážely tancovat, na výlety, do různých klubů a na různá představení.

Přes den na masáže a nákupy, no prostě ráj na zemi. A teď zřejmě přijde největší rána pro pisálka: Dovolená ve dvou nás přišla na cca 65 000.

No, na to by zřejmě opravdu neměl. Jedině, že by k sepisování nesmyslů vzal ještě minimálně tři další práce :-) Dál mě naprosto fascinuje, s jakou drzostí tvrdí v onom deníku věci, které lze snadno ověřit. Délka pobytu, kolik to stálo nebo jaká je úroveň hotelu. A i přesto, že tyto informace jsou jasně dané, bulvár už opravdu nemá soudnost a čtenářům nestydatě lže, viz další nesmysl o tom, jestli jsme byli jako rodina dlouhodobě v cizině. Aha! tvrdí naprostou zhovadilost, že ne, a přitom naše děti několik let nenavštěvovaly ani českou školu, a to je jasně doložitelné, jen dělaly jednou za rok zkoušku z českého jazyka, protože mají české občanství.

Ale můžu vám říct, že lidi, který tam s námi byli, fakt říkali, že by tomu nevěřili, že někdo může tak záměrně lhát a že vlastně měli strach tam odjet a co to bude za hotel a jaká já jsem vlastně hrozná a namistrovaná kráva a že jsou strašně mile překvapení, že realita je naprosto jiná a že tuhle svoji zkušenost s bulvárem budou všem říkat. Ale já jim vlastně v tom stupidním deníku moc děkuju. My si tam našly super další kamarády a hlavně lidi, co dál budou šířit, že jistý deník lže a že ho lidi nemají číst, protože pravdu se stejně nedozví!

A moje dnešní rada? Krátká, známá, pravdivá: Lež má krátké nohy!

Vaše

Monika

Pište matce Štikové na monika@extra.cz

Blogy píší sami čtenáři portálu eXtra.cz a vyjadřují v nich své osobní názory a postoje, které žádným způsobem nevyjadřují názory redakce eXtra.cz

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy