Na otázku, jak dlouho kojit své dítě, neexistuje správná odpověď. Někdo udává, že do věku dvou let je to zcela normální. S nějakými roky si však nedělá žádný problém matka z Austrálie, která nadále kojí svého syna i v jeho sedmi letech! Kojení jim podle ní svědčí!

Lisa Bridger k němu má dosti vážné důvody. Svůj postoj totiž hájí tím, že její syn Chase trpí autismem a kojení mu v tomto ohledu velmi pomáhá.

Pravidelně před spaním mu proto dopřává potravu ze svých ňader. Spolu s ním kojí i jeho stejně postiženého bratra Phoenixe, kterému jsou čtyři roky.

Oběma synům byl autismus diagnostikován už ve velmi útlém věku. „Právě kojení mým synům pomáhá s tímto problémem. Když se ke mně v noci přitulí, nejde jim odolat. Cítí se takto v bezpečí," svěřila se Lisa.

Během návštěvy Velké Británie, když Lisa kojila na veřejnosti, byla nařčena ze zneužívání dětí. Matka se také netají tím, že je administrátorkou skupiny Occupy Breastfeeding, kde občas ukáže i své syny během kojení. Do jakého věku dítěte je normální kojit podle vás?