Byla krásná a měla celý život před sebou. Nikdo si nedokáže ani představit, co musí její rodiče v těchto chvílích prožívat. Rodina Simony, která tragicky zemřela na Orlíku, chce spravedlnost.

Rodiče se k celé tragédii vyjadřují přes Facebook. „Bože, vrať mi mou jedinou dceru, prosím,“ truchlí matka Simony. „Tohle mu nesmí projít, nesmí, vzal mi vše,“ napsala.

Otec dívky byl mnohem ráznější. „Já všem zúčastněným děkuji za komunikaci tady. Je vidět, že máte v hlavě víc než ty ostatní instituce a bezpáteřní m*dky na těch prašivejch skútrech. Tohle se jen tak nenechá.“ Nikdo totiž nechápe, jak je možné, že skútry můžou po Orlíku jezdit až stokilometrovou rychlostí.

Lidé rodinu podporují a kondolují jí na sociální síti. „Šárko, je mi moc líto, co se stalo. Byla to nádherná holka. Upřímnou soustrast. Asi nikdo z nás Ti nedokáže zaplnit to prázdné místo v Tvém srdci po ztrátě tak milované osoby. Jen čas zacelí tu ránu,“ píší matce přátelé a známí na Facebooku.

Tragickou nehodu spolu s policií vyšetřuje i Státní plavební správa. Policie zároveň hledá svědky, kteří celou tragédii viděli, aby se ozvali na linku 158 a pomohli tak s vyšetřováním.