Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matka si 9 dní užívala s milencem. Její dítě (†2) doma zemřelo hlady, druhé čekalo vedle mrtvolky bratříčka na pomoc!

Tahle matka je totální zrůda!
Zdroj: facebook.com
Ukrajinka Vladislava Podčapko (20) je nezodpovědná krkavčí matka. V klidu si odjela za svým milencem užívat a svoje dvě děti nechala doma úplně samotné. Jedno z nich zemřelo hlady.

Matka Vladislava Podčapko (20) z Kyjeva by měla do konce života hnít ve vězení. Měla dvě děti, ale vůbec se o ně nestarala. Dokonce si odjela na dlouhých 9 dní pryč z domu v Kyjevě a nechala je doma bezprizorné. Dvouleté dítě se o sebe asi těžko postará, a tak její syn Daniil zemřel hlady. Na případ upozornily portály alo.rs, telegraf.rs a kurir.rs.

Jeho o rok starší sestra sice přežila, ale je na tom zdravotně hodně špatně. Našli ji na pokraji smrti ležet vedle mrtvoly jejího bratříčka. Holčička byla ihned převezena do nemocnice a naštěstí se ji lékařům podařilo zachránit a přežila!

Pitva prokázala, že chlapec zemřel po 6 dnech velmi bolestivou smrtí. „Netušila jsem, že by děti mohly bez jídla umřít,“ hájila se Vladislava před vyšetřovateli. Žena je opět těhotná, ale ani to nezabránilo tomu, aby skončila ve vězení. Hrozí jí až 8 let za mřížemi.

Související články

Další články