Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Matka se podívala dceři (13) do mobilu a byla v šoku! Dívka vedla bouřlivý sexuální život a souložila se 7 muži naráz!

Ve 13 letech už holčičky nemusí být nevinné. (Ilustrační foto)
Zdroj: twitter.com
Dnešní mládež holt dospívá rychleji. Když se matka z Anglie podívala dceři do telefonu, byla v šoku. Její dcera vedla bouřlivý sexuální život a souložila se 7 muži. O všech si navíc vedla přesné záznamy.

Každá matka si myslí, že její dcera je andílek. O to víc, když je jí teprve 13 let! Když se matka z Anglie té svojí podívala do telefonu, všechny představy o její nevinné holčičce se rázem rozplynuly. Zjistila, že její dcera souloží, kde se dá, a poměr má hned se 7 milenci. Dívka si navíc každý svůj sex pečlivě zapisovala.

Podle portálu Daily Mail se dívka totiž na střídačku stýkala se 7 muži ve věku 14 a 27 let. O tom, že měla sex s nejstarším z nich, Garym Sheridanem, jsou dokonce důkazy. Milenci se totiž fotili přímo u soulože na mezi. Muž si užíval s dívkou pod zákonem, přitom měl doma těhotnou snoubenku.

Matka okamžitě zalarmovala policii. 27letý muž se k poměru přiznal a skončil ve vězení na 6 let a tři měsíce. „Bylo to mladé, dospívající děvče a vy jste byl téměř dvakrát tak starý. Přestože s vámi chtěla mít sex dobrovolně, vy jste měl být ten, kdo měl být rozumnější a vyspělejší. Využil jste její nezralosti,“ řekl soudce.

Související články

Další články