Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka se chtěla vyfotit s dětmi v prázdném kině. Když se na fotku pak podívala, byla v šoku!

Na fotce je nezvaný návštěvník.
Zdroj: twitter.com
Emma Johnson (35) z Liverpoolu si jen chtěla vyfotit rodinnou selfie se svými třemi dětmi, jenže na jejich fotografii se dostal ještě někdo další. Když se později na snímek podívala, nemohla uvěřit vlastním očím. Vzadu na sedadle se krčilo něco velmi zvláštního.

Emma se se svými dětmi rozhodla, že si zpříjemní odpoledne filmem v kině. To ale ještě netušili, jaký to pro ně bude zážitek. Vzhledem k tomu, že do kina přišli mezi prvními, řekli si, že si vyfotí rodinnou fotku. Když se ale později na fotografii podívali, zjistili, že v kině nebyli sami.

Vzadu se krčila spektrální postava. Vypadala jako malá dívka s medvídkem a měla hrůzu v očích. Emma byla přesvědčena, že šlo o ducha. „Moje rodina je normálně hodně skeptická, ale všichni jsme byli v šoku,“ řekla Emma. „Když jsem to viděla, chtěla jsem zjistit, co to je,“ vysvětlila.

Když se jí její malé děti ptaly, kdo to je, musela jim lhát, že je to marketingový trik nového filmu, kde bude hodně duchů. Chtěla se tak vyvarovat jejich strachu. Fotografie byla pořízena minulé úterý a ihned se stala hitem internetu. Někteří si myslí, že duchem je dívka, která se v minulosti utopila v moři nedaleko kina.

„Chtěla jsem si udělat selfie, protože to bylo poprvé, co jsem dceru Harper vzala do kina. Byla jsem rozpačitá, ujišťovala jsem se, že kino je opravdu prázdné,“ řekla Emma. „Jeden známý, který seděl v poslední řadě a viděl nás, jak se fotíme, mi později řekl, že tam opravdu nikdo nebyl,“ dodala. Někteří lidé ji obviňují, že si fotografii jen upravila ve Photoshopu, ale ona si stojí za svým. Jde prý o originální snímek. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články