Christian Clark (21) z americké Pensylvánie se se svým přítelem začala hádat kvůli nevěře. Obvinila ho, že ji podvádí, a nenechala si to jen tak líbit. Celé se to vyhrotilo natolik, že se partneři začali urážet veřejně přes sociální sítě. Žena se nakonec dotkla toho nejcitlivějšího, a to jejich dětí. Nedomyslela následky a příteli vyhrožovala, že jim ublíží. Později mu dokonce posílala videa, kde jim skutečně ubližuje.

Jenže se stala strašná tragédie. Christian začala svého 17měsíčního syna Andre Price III. dusit, aby měla co nejvěrohodnější nahrávku pro manžela. Obličej mu držel na nafukovací matraci v obýváku tak dlouho, než ho opravdu zavraždila. Muži pak jen poslala fotografii, kde leží obličejem k zemi. Ten hned zalarmoval záchranku a policii, jenže už bylo pozdě. Chlapec byl mrtvý a už mu nešlo pomoci.

Matka byla obviněna z vraždy a čelí i obvinění z pokusu o vraždu, protože napadla i jejich společnou 2letou dceru Angel, které ubližovala. Její podezření z nevěry tak skončilo velkou rodinnou tragédií a matka vražedkyně teď skončila ve vězení. Do konce života má zřejmě o čem přemýšlet.