Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Matka Šárky Vaňkové promluvila pro eXtra.cz: Jak dnes žije hvězda soutěže SuperStar

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
superstar
Už několik let se mnozí ptají, kam zmizela finalistka soutěže Česko hledá SuperStar Šárka Vaňková (31). A málokdo má informace o tom, jak dnes jedna z nejhezčích zpěvaček talentové show žije. Redakce eXtra.cz se spojila s její maminkou Lenkou, která prozradila, jak se dnes její slavná dcera má... A kdo si myslel, že by se ráda vrátila do showbyznysu, hodně se splete.

Měla skvěle nastartovanou kariéru. Zářila nejen sólově, ale i v muzikálech. V minulosti se objevila po boku několika kolegů z branže, ať už šlo o Daniela Hůlku, Filipa Renče, či třeba znám je románek se Sámerem Issou… Jenže před lety se zcela stáhla a zmizela.

„Šárka žije v zahraničí, nemohu prozradit kde, a do Česka za mnou jezdí. Showbyznys jí ublížil, a proto se stáhla. Málokdo o ní ví a ona se nechce vrátit,“ řekla maminka Šárky s tím, že Šárka redakci eXtra.cz poskytne rozhovor. „Je to jen o ní. Jestli k tomu dojde, či nakonec ne, je jen její rozhodnutí,“ pokračovala Lenka Vaňková.

Nakonec si Šárka rozhovor rozmyslela. „Nakonec se rozhodla, že rozhovor neposkytne. Že si chce ještě chránit své soukromí,“ dodala maminka Šárky a naznačila, že její dcera se už dávno neživí zpěvem. „Není ani vdaná, jak se někde psalo. Zatím ne,“ smála se.

Do showbyznysu se Šárka prý asi už nevrátí. Žije si v zahraničí, má přítele a nahrazuje si čas, který jí vzala sláva. „Má klid a je jí tak dobře,“ upřesnila maminka Šárky, která se netajila ani tím, že sláva Šárce sice mnohé dala, ale i mnohé vzala.

Související články

Další články