Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matka s rakovinou se rozhodla: Odmítám chemoterapii, abych nezabila své dítě!

Matka s rakovinou se rozhodla: Odmítám chemoterapii, abych nezabila své dítě!
Zdroj: twitter.com
Pro každou matku je nejhorší věcí na světě, když jí umře její vlastní dítě. Je to taková životní rána, kterou si ten, kdo ji nezažil, vůbec neumí představit. A potom s tím pocitem musí žít až do konce života. Heidi McLoughlin se snažila svoji dceru zachránit, i přes to, že sama byla nemocná. Marně.

Metropolitní policejní důstojník Heidi McLoughlin (32) byla ve třetím měsíci těhotenství, když se dozvěděla, že má vzácnou a agresivní rakovinu prsu. Zbývá jí dva až pět let života. Měla podstoupit intenzivní formu chemoterapie, která mohla poškodit plod Odmítla.

Zhroutil se jí celý svět. Lékaři jí nabízeli potrat. Ona o něm ale nechtěla ani slyšet. Místo toho se rozhodla, že místo sebe zachrání svoje dítě.

Odložila chemoterapii a zahájila tak méně účinnou léčbu, která tolik neohrozí plod dítěte. S lékaři po dobu těhotenství vymysleli jinou alternativu. Chtěla dát svému dítěti šanci bojovat. Lék ale nezabral a nebylo dobře matce ani dítěti.

Ally Louise Smith se narodila o 12 týdnů dříve. 11. prosince musela Heidi podstoupit císařský řez. Když dcera zemřela, bylo jí 8 dní. Lékaři se ji snažili udržet naživu, ale nepodařilo se. Na svém blogu to oznámila básní.

"Včera odpoledne jsme se s ní museli rozloučit, milovali jsme ji, i když s námi byla jen 8 dní. Líbám tě, objímám a vím, že se jednoho dne potkáme," řekla Heidi. "Cítím obrovskou bolest v mém těle a duši," dodala. Její dcera svůj boj prohrála. Heidi chce teď začít bojovat sama, aby tady byla co nejdéle pro své dva syny.

Související články

Další články