Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Matka s malými sestrami podle ní bourala úmyslně: Mája promluvila o poměru s otčímem

Matka s malými sestrami podle ní bourala úmyslně: Mája promluvila o poměru s otčímem
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
kauza
Minulý pátek se v Mníšku u Liberce stala strašlivá nehoda, při níž osobní automobil čelně narazil do popelářského vozu. Vyhasly životy matky a jejích dvou malých dcer. Na Facebooku se poté objevilo video, v němž nejstarší dcera zesnulé ženy tvrdí, že její matka byla psychicky nestabilní a způsobila nehodu úmyslně. Poté se ale ozvala i část rodiny, podle které se Mája H. o své matce vyjadřuje nesmyslně a byl to právě otec dvou malých holčiček, kdo ženu psychicky trýznil. Ačkoliv to, kde je pravda, zatím stále nevíme, lidé si udělali jasno a dívka z videa se nyní brání jejich nařčením.

Poté, co se na Facebooku objevilo video, v němž dívka mluví o psychicky nemocné matce, která podle ní smrtelnou nehodu způsobila úmyslně, strhla se lavina reakcí. Možná i proto se poté rozhodli promluvit blízcí zemřelé ženy. Ti tvrdí, že by své holčičky nikdy nezabila a že to byl otec holčiček, kdo jí dělal ze života peklo.

Ve chvíli, kdy byly veřejnosti nabídnuty dvě verze celého příběhu, nikdo netušil, na čí straně je pravda. Mája H., která natočila o své matce a celé autonehodě video, byla obviněna ze lži a lidé jí navíc do komentářů na sociální síti psali, že má nepochybně poměr se svým otčímem. Dívka nyní bouchla do stolu a napsala si rozzuřený status.

Lidem poslala Mája ostrý vzkaz. „Mám toho dost! Chci Vám všem říct, že mě opravdu hodně bolí všechny ty nenávistné komentáře od Vás, kteří vůbec, ale vůbec nevíte, jaká byla máma, jaké bylo moje dětství a dospívání s ní, jak se chovala doma, jak probíhal spor o děti a tak dále,“ uvedla. „Ráda bych Vám sdělila několik faktů, o kterých se v komentářích dohadujete, abyste už tyto konspirace nemuseli dál řešit,“ napsala.

„Je mi 21 let, jsem dospělá a ne žádný puberťák. Nejsem otčímovi nijak zavázaná. V práci byl pouze můj kolega, nespravoval mou výplatu ani mi nedělal nadřízeného. Do střediska výchovné péče jsme chodili kvůli asistovanému styku s holčičkami, jelikož nám máma zabraňovala je vidět kdekoliv jinde. Ospod nechtěl výpovědi ani mé, ani sestry, byť jsme s mámou a otčímem několik let sdíleli domácnost a mohli jsme jim říct, jak to probíhalo. Video bylo natočeno za účelem varování před neschopností sociálních úřadů, aby se podobná tragédie nemusela nikdy stát nikomu jinému. A co řešíte vy? Pomluvy, můj makeup, můj "nedostatečný" smutek. Úplně irelevantní věci,“ napsala Mája. Teprve pak se ale skutečně rozohnila.

Mája se brání nařčením, že má poměr se svým otčímem, biologickým otcem zesnulých dívenek. „U otčíma mám většinu věcí z bytu z odstěhování, trávím tam ale max 2-3 dny v týdnu, většinu času jsem u přítele. Přítele mám už 2 roky. Uráží mě, že si troufáte tvrdit, že mám s otčímem poměr. Jak se opovažujete? Osoba, jenž napsala ten nesmyslný hanlivý komentář, je manžel mojí tety. Bývalý přítel mojí mámy. Opustil moji mámu ve chvíli, kdy ho nejvíc potřebovala a začal chodit s mojí tetou,“ uvedla Mája.

Celý vzkaz Máji H. si můžete přečíst v galerii. Mluví o něm nejen o komentářích na sociálních sítích, ale uvádí i detaily z rodinných vztahů a mluví o tom, co rodina údajně podnikla pro to, aby byla zesnulá řidička psychicky v pořádku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy