Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Matka s dcerou jako dvojnice: Goldie Hawn a Kate Hudson podobu nezapřou

Kate Hudson s maminkou Goldie Hawn.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Narozeniny

Herečka Goldie Hawn (77) a její dcera Kate Hudson (43) jako by si z oka vypadly. Nejenže jsou obě krásné, ale zřejmě umí zastavit čas. Léta běží a na nich nejdou znát známky stárnutí, hlavně na Kate, která slaví již 44. narozeniny. Ta šla ve šlépějích své matky a stala se z ní uznávaná, především ale nádherná herečka.

Herečka Goldie Hawn byla vždy sexy symbolem 80. let. Jejím životním partnerem se stal neméně známý herec Kurt Russel. Spolu si například zahráli ve filmu Přes palubu, který je u diváků velmi oblíbený. Tuto dvojici ale také spojuje jejich nádherná dcera Kate Hudson, která podobu po matce rozhodně nezapře. Sice Kurt není její pravý otec, ale ona ho tak celý život brala.

Herecká éra

Kate Hudson šla v rodičovských šlépějích a proslavila se jako herečka romantických komedií. Hrála hodně ve filmech s hercem Matthewem McConaugheyem například v Jak ztratit kluka v deseti dnech či Bláznovo zlato. Poté zazářila ve filmu Válka nevěst, v muzikálu Nine a nově ji můžete vidět po boku Daniela Craiga ve filmu Na nože: Glass Onion.

Čím je krásná blondýnka starší, tím víc se podobá své mamince Goldie. Kate minulý rok dokonce přidala na svůj Instagram video v oranžových šatech, kde měla i stejně učesané vlasy, přesně jak to nosila její maminka. Vypadáš úplně jako maminka,“ napsala jedna z fanynek.

Trojnásobná mamka

Její známé románky začaly v roce 2000, kdy herečka chodila s frontmanem skupiny The Black Crowes, Chrisem Robinsonem. Po čtyřech letech se jim narodil syn Ryder Russell Robinson. O pár let později ale přišel rozvod. Poté chvíli chodila se slavným hercem Owenem Wilsonem, to ale moc dlouho nevydrželo. Dalšího syna Binghama porodila Matthewovi Bellamymu, zpěvákovi kapely Muse. Ani to ale nevydrželo. Od roku 2017 je jejím partnerem producent Danny Fujikawa, s nímž má dceru Roni Rose.

Související články

Další články