Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Matka roku: Žena v Praze zamkla syna (3) v autě a šla nakupovat, zachránili ho strážníci

nezodpovědnost
Další děsivý případ museli řešit muži zákona v Praze. V úterý večer obdrželi oznámení, že na parkovišti u obchodního centra Chodov je v autě zamčeno dítě, které pláče a snaží se dostat z vozidla. Ven mu pomohli až přivolaní strážníci.

Plačící chlapeček byl ve vozidle zamčen více než hodinu. Matka šla vesele na nákupy. Dítě bouchalo do oken vozu a zvuky naštěstí neunikly pozornosti svědků. Ti přivolali policii. „Byl vyděšený, usedavě plakal a snažil se dostat ven. Strážníkům se ho podařilo po chvilce částečně uklidnit,“ uvedla Městská policie s tím, že strážníci chlapečkovi názornými gesty ukázali, jak otevřít dveře auta.

Podle strážníků měl vysvobozený chlapec žízeň a potřeboval na toaletu. Následně se strážníci pokusili telefonicky kontaktovat matku dítěte. Marně. Pomohla až výzva rozhlasem v nákupním centru. Celá událost byla nahlášena Odboru sociálně právní ochrany dětí (OSPOD), který se bude případem dále zabývat.

Reakce lidí na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat. Matku dítěte lidé označili za nezodpovědnou a našla se i peprnější slůvka.

Mohlo by vás zajímat

Další články