Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Matka roku z Výměny: Michaela nechala cizí ženě napospas TŘÍMĚSÍČNÍ JŮLINKU!

+ Dalších 17 fotografií
VÝMĚNA MANŽELEK
Osmadvacetiletá Michaela z premiérové epizody Výměny manželek má dvě dcerky, se kterými se musela na deset dní rozloučit. To, že se děti budou muset obejít na pár dní bez jednoho z rodičů a vypořádat se s cizí „tetou“ ve vlastní domácnosti, není ve Výměně nic neobvyklého. Avšak zde stojí za zmínku věk mladší holčičky, které byly v době natáčení pořadu pouhé 3 měsíce.

V určitém věku je snad už dítě schopné se vyrovnat na pár dní s absencí maminky. Pokud už je ve školním věku či starší, může být naučené vydržet bez rodičů z táborů. Malé miminko je ale v prvních měsících na matce zcela závislé a její nepřítomnost by mohla být fatální. To si zřejmě neuvědomila Michaela, která kvůli Výměně manželek na 10 dní opustila své dvě dcerky, z nichž té mladší, Jůlince, byly v té době pouhé 3 měsíce.

Ani samotná Michaela se při odjezdu do náhradní rodiny neubránila slzám. Sotva nasedla do auta, svěřila se na kameru, že bez dětí nikdy nebyla a bude jí dost smutno. O děti se po deset dní bude starat jejich tatínek Ota (40). Tomu bude pomáhat ještě náhradní manželka Eva (43).

Eva má doma čtyři děti, takže jak se o ně postarat, by měla určitě vědět. Ty jsou ale již ve školním věku – dvojčata Kája a Anežka (8) a Michal (12). Z prvního vztahu má ještě třiadvacetiletou dceru Lucii, se kterou ale moc dobře nevychází a která byla ráda, když odjela. Je nicméně diskutabilní, zda se dokáže po několika letech péče o odrostlejší děti zničehonic postarat i o tříměsíční miminko, které jí doma Michaela nechala.

Jen málokdo by dokázal jen kvůli honoráři za natáčení na tak dlouhou dobu opustit své malé dítě, o to horší to je, že Michaela ani nemohla vědět, zda bude náhradní manželka v její domácnosti schopná se o něj postarat. Jaký na to máte názor vy? Nechali byste své miminko na 10 dní v péči úplně cizí ženy?

Mohlo by vás zajímat

Další články