Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Matka roku Radka Třeštíková: Drsný políček vlastním dětem, je to utrpení, řekla

Radka Třeštíková
Zdroj: profimedia
diskuse

Oblíbená česká spisovatelka Radka Třeštíková (39) je na sociálních sítích známá svými neotřelými názory, které občas dokážou rozlítit řadu lidí. Radka si naposledy v komentářích postěžovala, že v současné době ji zaměstnávají na plný úvazek děti a času na psaní knihy moc nezbývá. Tentokrát se ovšem sarkasticky pustila do vlastních dětí, a rozpoutala tím divokou přestřelku názorů nejen mezi vysloužilými matkami.

Populární spisovatelka především mezi ženským publikem Radka Třeštíková je od času lockdownu velmi aktivní na sociálních sítích a ráda se vyjadřuje k různým tématům.

Ne vždy se ovšem její názory setkávají s kladnými ohlasy. Třeštíková dlouhodobě kritizuje kroky vlády v souvislosti s řešením pandemie koronaviru v ČR a často slovně bojuje na straně matek, které se v této době potýkají se starostmi o program a vývoj dětí, jež jsou už přes rok doma, s distanční výukou a podobě.

Tentokrát ale podle některých přestřelila, když se veřejně pustila i do vlastních dětí. Radka Třeštíková je maminkou Ely a malého Jonatána, a vzhledem k tomu, že se v poslední době prakticky vůbec neukazuje se svým manželem Tomášem Třeštíkem, to na první pohled vypadá, že je na výchovu dvou malých rošťáků sama.

"Předem vás nikdo neupozorní na to, že zrovna vaše dítě nebude geniální. Tak vás na to upozorňuji já, ať nemáte zbytečně velká očekávání," napsala ke snímku své dcery spisovatelka s tím, že jeden úkol dělaly společně dvě hodiny.

Tím to ale neskončilo. Radka do dalšího stories přidala snímek opět malé Ely, jak čte, a připojila další sarkastický komentář.

Mohla jsem mít svatý pokoj!

"Mohla jsem mít svatej pokoj, ale řekla jsem jí, ať si čte. Poslouchat malé děti, jak čtou, to je takové utrpení, mně to úplně stahuje fusekle," napsala.

Na maminkovských fórech těmito komentáři rozpoutala divokou debatu. "Nepřijde mi normální, aby matka takhle veřejně zesměšňovala vlastní děti a dělala z nich hlupáky. Jsou to přece děti," píše jedna z komentujících.

"Ale je ale přece styl jejího humoru. Nikdo to nemáme s dětmi teď jednoduché, tak jen upouští páru," zastává se Třeštíkové jiná.

"Je dospělý člověk, upouštět páru může jinak než ponižováním vlastních dětí," odvětila další. Co si o tom myslíte vy?


Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy