Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Matka roku: Monika Štiková z dcery mámila za bydlení v pokojíčku 30 tisíc měsíčně!

Tohle už Monika Štiková ale vážně přehání!
+ Dalších 44 fotografií
Jak jsme vás již informovali, mladší dcera Michala Štiky (48) a Moniky Štikové (45) nedávno konečně opustila rodné hnízdo, v kterém už se po letech cítila tyranizovaná. Naší redakci nyní Charlotte Štiková (22) popsala, že musela sáhnout hluboko do kapsy, aby mohla doma bydlet a že o žádný laciný mamahotel opravdu nešlo!

Charlotte i s přítelem Ifkem zmizela v době, kdy matka nebyla doma, aby si ušetřili zbytečné hádky.

„Pronajali jsme si byt v centru Prahy. Finančně jsme na tom zhruba nastejno, spíš ale ušetříme. Platili jsme jí nájem dvacet tisíc za pokoj plus vysoké poplatky za elektřinu a podobně. Ten pokoj byl malý, úplně obyčejný, o žádné apartmá nešlo. A navíc jsme mámě dávali půlku na všechny potřeby do domácnosti, což mohlo dělat asi tak deset tisíc měsíčně. Kupovala kolikrát zbytečnosti a nejdražší věci, ale my to nevyužívali a nepotřebovali. Nakonec nám kvůli tomu nezbývalo ani na zábavu a podobně,“ prozradila eXtra.cz nejmladší Štiková.

Celkově tak dvojice podle svých slov cálovala přes třicet tisíc měsíčně. Podle údajů z realitního trhu by za tuhle částku mohli mít v Praze pronajmutých i pět pokojů najednou. Při troše štěstí dokonce šest.

Že mělo být pro Moniku Štikovou (46) ubytování vlastních potomků a jejich druhů výnosným kšeftem nám již před lety tvrdil i bývalý přítel Charlotte Štikové Michal Mirčevský. Tento kadeřník našemu redaktorovi řekl, že ho tchyně až naprosto přehnaně kasírovala.

„To není žádná novinka. Opravdu se to dělo i za Michala. Bylo to tak vždycky. Já tehdy byla na škole, takže všechno platil on,“ vzpomíná ségra Ornelly Koktové.

Charlotte se rozhodla od mámy odstěhovat po incidentu v zábavním parku, kdy ji měl i s Ifkem napadnout přítel její matky. Monika Štiková prý dvojici také měla častovat těmi nejhrubšími výrazy. Ifko redakci eXtra.cz tehdy prozradil, že spolubydlení s tchyní bylo za hranicí normálna.

Mohlo by vás zajímat

Další články