Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka prodávala svého syna na internetu. Neuvěříte, kolik za něj chtěla!

Matka se chtěla zbavit svého dvouletého syna.
Zdroj: reprofoto TV JOJ/profimedia.cz
Žena z Polska (22) se rozhodla k odpornému činu. Chtěla prodat na internetu svého vlastního syna. Neměla peníze na to, aby ho živila, a potřebovala si vydělat. Po potenciálním kupci požadovala 520 eur.

Krkavčí matka potřebovala peníze a nechtělo se jí živit svého dvouletého syna. A tak se rozhodla ho prodat. Vybrala si pro to stránku, kde mezi sebou obchodují matky. Napsala si inzerát, jako by prodávala třeba kočárek. „Ahojte! Prodám dítě! Dvouletého chlapce ve velmi dobrém stavu. Bohužel už se o něj nedokáži dál starat a jeho další péče se mi nevyplatí,“ znělo v inzerátu. Na případ upozornila TV JOJ.

Ostatní matky inzerát samozřejmě šokoval, a tak na něj hned upozornily policii. „Upozornilo nás několik matek, které v té skupině byly registrované. Když se k materiálům dostali vyšetřovatelé, vypadalo to opravdu hrozivě,“ řekla vyšetřovatelka Katarzyna Cislo.

Žena na to ale šla fikaně. V počítači měla program, díky kterému nemohl nikdo poznat její IP adresu, takže byl její inzerát úplně anonymní. „Když policisté našli dům, ze kterého byly příspěvky posílané, doma byl v tu chvíli jen manžel ženy. Ten neměl o ničem ani tušení. Jeho manželka se následně přiznala, že inzerát na internet opravdu dala,“ řekla vyšetřovatelka.

Žena skončila na policii v Krakově, kde policistům sdělila, že to měl být jenom hloupý vtip. Policisté jí ale nevěřili. Podle nich je pravděpodobné, že se chtěla dítěte opravdu zbavit. V případě dokázání viny hrozí ženě až 8 let za mřížemi.

Související články

Další články