Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Matka porodila, miminko narvala do plastové obálky a chtěla ji po kurýrovi poslat do dětského domova!

Kurýrovi se něco nezdálo a „zásilku“! otevřel.
Zdroj: Twitter
Matku (24) z čínského města Fu-čou vyšetřuje policie. Svoji čerstvě narozenou dceru se pokusila poslat po kurýrovi do dětského domova. Naštěstí se muži něco nezdálo, igelitovou obálku otevřel a ke svému zděšení našel novorozence.

Holčička byla okamžitě převezena do nemocnice na jihu města a její stav je naštěstí stabilizovaný. Případ se odehrál ve čtvrtek a matku Luo vyšetřuje policie.

Luo zabalila svou dceru do několika plastových pytlů a zavolala kurýrovi. Po tom chtěla, aby dítě dovezl do sirotčince. Jemu se zásilka nezdála a nechtěl ji převzít. Matka ale trvala na tom, ať si dítě vezme a za žádných okolností nezjišťuje, co je uvnitř.

Muž ji naštěstí neposlechl a obálku otevřel. Cítil totiž pohyby a zevnitř se ozývaly různé zvuky. Podle místních médií byl v naprostém šoku, když dítě našel. O případu informovala CNN.

Ne všechny děti ale mají takové štěstí. V Číně stále platí politika jednoho dítěte a děvčátka rodiče z chudých rodin často zabíjí nebo se je pokouší prodat. Situace je velmi problematická, a jak je vidět, pokračuje dodnes.

Související články

Další články