Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Matka pohřešované Michaely (12) věří, že má tajné poslání: Vyvolat ducha Adolfa Hitlera je základ!

Fotku s Adolfem Hitlerem a Evou Braunovou Míšina matka hrdě sdílela na
Facebooku.
+ Další 4 fotografie
Policie už tři týdny hledá Michaelu Patricii Muzikářovou. Dvanáctiletá dívka zmizela zřejmě 11. ledna, když šla do školy. Její matka si zatím hraje na partnerku Adolfa Hitlera a nehodlá s tím přestat. O co v této rodině jde?

Tohle nebylo standardní rodinné prostředí a kriminalistům pomalu dochází, že dvanáctiletá Míša nebyla doma šťastná.

Její matka se obklopila podivnou směskou přátel. Část kamarádů jsou satanisté, další část přátel fascinuje nacismus a osoba Adolfa Hitlera.

Pokud jste si mysleli, že matka své aktivity po zmizení dcery utlumila, tak se mýlíte. Naopak pořád je aktivní mezi neonacisty, jen se snaží působit skrytě.

Nechceme jí sahat do svědomí, nemáme na to právo. Ale některé její internetové aktivity jsou opravdu mrazivé. Míšina matka kolem sebe má hustou a propletenou síť neonacistů, kteří si kladou velký cíl – chtějí oživit ducha Adolfa Hitlera a v Evropě nastolit vládu nacistů. Což tedy není legrace.

Míšina matka si dopisuje s lidmi napříč celou Evropou. Tito lidé jsou radikálními neonacisty a popírají holocaust. Což jsou závažné činy. Zda ale Míšino zmizení nějak souvisí s propagací Adolfa Hitlera a vládou árijské rasy, není jisté.

Mohlo by vás zajímat

Další články