Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka počala při modrém Měsíci a stalo se něco příšerného! 7 věcí, kterým se vyhněte

Na tohle byste si měli dávat pozor!
Zdroj: archiv
Pomalu, ale jistě se blíží chvíle, kdy se na obloze zjeví magický modrý Měsíc. Jedná se o druhý úplněk, který můžeme spatřit na obloze v jednom a tom samém měsíci, což není vůbec obvyklé. Pojďme se podívat na sedm důležitých věcí, na které byste si měli dát pozor!

Jednatřicátého ledna se objeví na obloze Blue Moon neboli modrý Měsíc, který má nad lidmi zvláštní moc. Je to už druhý úplněk, který za tento měsíc uvidíme. První, který jsme mohli spatřit, byl superměsíc.

Modrý Měsíc má na každého člověka jiný vliv, proto nelze s určitostí říct, na co byste si zrovna vy měli dávat pozor. Tohle jsou ale ty nejčastější potíže, které v tomto období lidé zažívají a vy byste se jim mohli vyhnout.

  • 1. Pokud za normálních okolností máte problém se spánkem, tak se připravte na doslova bezesnou noc. Někteří lidé nemohou spát při obyčejném úplňku a nyní by měli vzít v potaz, že síla modrého Měsíce je několikrát silnější. Proto si raději vezměte další den volno, abyste probdělou noc dospali.
  • 2. Lidé se sklony k agresivitě by se měli mít hodně na pozoru. Modrý Měsíc totiž vyzařuje negativní vlny, kvůli kterým se agresivní jedinci stávají nezvladatelnými.
  • 3. Jestli máte ke konci měsíce udělat nějaké zásadní rozhodnutí, tak to rozhodně nenechávejte na 31. ledna. Odezva by totiž nemusela být vůbec příznivá. Lidé jsou v tomto období hodně sentimentální a citliví.
  • 4. Pověrčiví lidé by obzvlášť v tento den měli zůstat doma a pro jistotu se zamknout na dvacet západů a dveře zatlouct prkny. Magický modrý Měsíc přivolává na takové jedince jen to nejhorší. Když to překonáte, máte zase na nějakou dobu vyhráno.
  • 5. Jedna dávná pověra tvrdí, že tento den není absolutně vhodný pro zplození potomstva. Děti počaté přesně v tento den mají velké zdravotní komplikace a mohou se narodit s nějakou anomálií. Dávná pověra tvrdí, že před tři sta lety se matce za devět měsíců od 31. ledna narodil krkavec.
  • 6. V tento den se také vyhněte obloukem nemocnicím. V tuto dobu není dobré podstupovat žádné operace nebo zákroky. Jednak byste to nemuseli vůbec přežít, a pokud ano, tak si ponesete vážné následky.
  • 7. Lidé trpící psychickými poruchami nenesou modrý Měsíc dobře. Ve starých dobách je rodiny zavíraly do klecí s růžencem, protože měly strach, aby se neproměnili s příchodem modrého Měsíce v démonickou bytost. Samozřejmě že v dnešní kultivované době nebudeme nikoho zavírat do klecí, ale měli byste být přinejmenším zdravotně postiženým lidem nablízku.

Související články

Další články