Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka Petra Kramného zneuctila hrob Moniky (†36) a Klárky (†8), společnost ji za to nenávidí

Petr Kramný se svou dcerou Klárou, která má nyní dva hroby.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Zatímco Petr Kramný (36) sedí ve vazbě a nemůže do rodinné roztržky zasáhnout a jeho mrtvé ženě Monice (†36) a Kláře (†8) je tak už nějak jedno, co se děje na tomhle světě, v Karviné zuří doslova válka o jejich hroby.

Na místním hřbitově, jak zjistil server tn.cz, jsou totiž ani ne půl metru od sebe dva náhrobky a oba patří matce a dceři Kramným. Jenže jeden vlastní rodina Moniky Kramné a druhý vlastní matka Petra. Ta navíc nechala náhrobní desku z hrobu rodiny Moniky přestěhovat těžkou technikou na svůj hrob o kousek vedle a na tom původním nezbylo nic, nechala přenést dokonce i hračky. Za tohle chování ji společnost odsoudila a internetoví diskutéři nešetří ostrými slovy.

Rodina Moniky tak na Petrovu matku podala trestní oznámení, co bude s přestaveným náhrobním kamenem, to se zatím neví. Proti Kramnému je kromě rodiny Moniky už i vlastní sestra Lenka, která přestala věřit v bratrovu nevinu.

Monika a Klára Kramné tak nemají klid ani po smrti, na jejich případu si honí ego právnička Klára Slámová, která je vyhlášená tím, že bere jen mediálně známé případy, orgány obou žen putují sem a tam z Egypta do Česka a ještě se cestou ztrácejí, pitevní zpráva má tři různé verze a aby toho nebylo málo, jejich příbuzní dělají po celé Karviné tohle divadlo s hroby. Když už pro nic jiného, za tohle by stálo ten případ uzavřít a dát jim už konečně svatý pokoj.

Související články

Další články