Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka paterčat ukázala své děti v televizi! Na Facebooku ji lidé opět napadají. Jak o ní píšou?

Alexandra Kiňová s přítelem a dětmi Terezou, Alexem, Martinem, Michaelem a
Danielem.
Zdroj: archiv TV Nova

Známá milovická paterčata, která přišla na svět loni 2. června, byla spolu s rodiči exkluzivními hosty Snídaně s Novou.

Alexandra Kiňová se dlouho po porodu médií stranila, zejména kvůli rasovým útokům, které často zacházely do extrémů. V jednu chvíli dokonce tvrdila, že veřejnost její děti prostřednictvím médií nikdy neuvidí. Teď se rozhodla i s přítelem ukázat v televizi.

Prvních pár měsíců měli mladí rodiče nárok na pomocnice, teď už jim ale pečovatelky pomáhají jen s úklidem. „Je to těžké na psychiku, pečovatelky nám s dětmi pomáhaly jen do osmého měsíce. Zůstali jsme na to s přítelem sami, ale pomáhá nám moje máma. Jinak bych to nezvládla,“ prozradila Kiňová.

Některým divákům se ale nelíbily stížnosti Alexandry na to, jak je péče o tolik dětí finančně náročná a že má sponzora jen na pleny a ostatní možní dárci se jí neozývají, a svoje stížnosti zveřejnili na facebookové stránce nováckého pořadu. Málokdo z nich si ale uvědomí, že děti potřebují spoustu dalších věcí, všechno pětkrát, nemůžou po sobě ani dědit oblečení. Kiňovi navíc mají ještě staršího syna, kterému se musejí věnovat se stejnou péčí jako ostatním pěti dětem, takže i když si každý zašišlá nad krásnými miminky, starost o ně si dokáže představit jen ten, kdo ji zažil.

Související články

Další články