Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Matka paterčat promluvila pro eXtra.cz: Pomoc potřebujeme, ale ničí nás nenávist

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Paterčata
Matka slavných českých paterčat poskytla eXtra.cz krátký rozhovor. Pomoc pro děti by se hodila, ale Saša Kiňová nechce, aby to vypadalo, že žebrá.

Alexandra Kiňová a Antonín Kroščen vychovávají celkem 6 dětí. Je logické, že je to velký záhul pro peněženku. „Kolik je to za měsíc? To je různé, je to ale opravdu dost,“ přiznává paní Saša.

Ze začátku byla Saša ráda, když se o její rodině psalo. Dnes ale už tolik nadšená není. „Dnes jsem raději, když se to řeší přes rodinné centrum. Tam si každý najde na nás kontakt a zjistí, co potřebujeme. Kdo chce, tak pomůže. Máme transparentní účet, tak může pomoci každý, kdo bude chtít. Ale já nechci vypadat, že žebráme. Tak to není. To je pro mě nepříjemné. Je to třeba před narozeninami, zveřejní se někde výzva a pak dostáváme ošklivé vzkazy a dokonce i dopisy,“ přiznává paní Saša.

„Je plno lidí, kteří nám fandí a drží palce. Já bych byla ráda, kdyby se třeba i něco o naší rodině dozvěděli, jak se děti mají a tak. Jenže pak jsou tu lidé, kteří o nás nic nevědí, nechápou nic. Já se občas divím, čeho všeho jsou lidé schopni,“ uvedla pro eXtra.cz paní Kiňová.

Pokud chcete rodině pomoci, kontakt najdete například zde.

Související články

Další články