Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Matka osmi dětí Lucie z Výměny: S klientem šla za mobil za korunu, tvrdí její choť Michal

Michal Navrátil a Lucie Navrátilová už netvoří pár. Chtějí se rozvádět.
Zdroj: Se svolením Lucie Navrátilové
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
DIVOČINA

Jsou stále ještě manželé, nenávidějí se a asi i se pořád ještě milují. Lucie Navrátilová, matka osmi dětí z Výměny manželek, kde se neprokázala zrovna nejsympatičtějšími hygienickými návyky a znalostmi vaření houskových knedlíků, osočuje manžela Michala Navrátila ze zneužití dcery. Ten to popírá a tvrdí: „Teď jde do vězení, i když si na peněžitý trest krásně mohla vydělat nejstarším povoláním jako vždycky.“ A eXtra.cz popisuje dárečky, které si jeho paní jako společnice nosila domů.

Lucie Navrátilová: Dělala jsem prostituci

Sama Lucie Navrátilová, která od diváků dostala posměšné přezdívky paní Vrahová" a Špindíra, eXtra.cz přiznala, že nastupuje na padesát dní do vězení za výhrůžky bývalému sexuálnímu klientovi. „Prostřednictvím sms jsem mu vyhrožovala třeba tím, že mu uříznu hlavu… Dali to k soudu, kde jsem dostala peněžitý trest. A protože jsem těch pět tisíc korun nezaplatila, proměnili mi to na padesát dnů ve vězení,“ tvrdila eXtra.cz v minulých dnech s tím, že se opravdu dva roky věnovala sexuálním službám.

Na to nyní naráží i její stále ještě manžel Michal Navrátil, muž, který si odseděl třináct let za vraždu.

K prostituci jsem manželku určitě nenutil, jak říká. Tvrdí, že prodávala tělo, protože mě nemohla uživit. Nevím, jestli mě chtěla nakrmit iPhonem, který si přinesla za svoje služby domů. To mi ho chtěla nakrájet a dát ho ohřát do mikrovlnky?“ tvrdí ironicky.

K mobilním dárečkům své choti přidává ještě další pikantnosti.

„A co se týče toho jejího soudu: jen proto, že žije s vrahem, to policie vzala vážně a zahájila vyšetřování. Taky to nedává logiku, vyhrožovat takhle někomu, když žije zrovna se mnou. Tři roky mě ale byla schopná podvádět za mobilní telefony, které ten její dostal k paušálu za korunu, a ona si pak měsíčně musela stejně platit paušál patnáct stovek, i když si to odsouložila. Když mě podváděla i za dvě stovky kreditu na volání, mohla si s prominutím vyš**at i pět tisíc na to, aby si zaplatila peněžitý trest,“ nemá se svou ženou slitování.

Turbulentní vztah plný nevěr

„Ona na mě podává trestní oznámení, pak ho stahuje, zase ho podá, zase stáhne. A tak pořád dokola. Minulý týden neměla kam jít, tak jsem ji vzal k sobě na ubytovnu. I po tom všem. Táta mě učil, že chlap se má o svou ženu postarat a pořád je to moje manželka. Dopadl jsem tak, že jsem kvůli té pomoci přišel o bydlení a o práci a paní Navrátilová ze mě dělá největšího hajzla,“ pokračuje.

A odmítá i historku, že svou ženu loni vyhodil i s dětmi na ulici. „Paní Navrátilová mívala tendenci ode mě odcházet. Prostě se sebrala, sbalila sebe a děti a odešla. Za pár dnů mi přivedla nejmladšího syna, nechala ho na víkend u mě, pak přijela s policií, před kterou mě obvinila z únosu. To se prokázalo jako nesmysl,“ pokračuje.

Z domova odcházela vždycky, když jsem jí přišel na nevěru. A 27. 2. 2021 jsme měli svatbu a hned mě začala podvádět. Trvalo to celou dobu. Vždy slibovala, že už to neudělá, za týden to bylo zase. Myslí si, že nevím, že teď si taky někoho našla. Nevěra trvá dál. Asi čeká, že to budu dál tolerovat. Už jsem si ale taky našel partnerku,“ dodal pro eXtra.cz Michal Navrátil. Jeho paní samozřejmě tvrdí opak: že ji Michal nahání, obtěžuje a hrozně ji chce.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy