Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Matka Ondřeje Brzobohatého je naštvaná na Táničku! Nepochopíte, co Hana Gregorová o Kuchařové prohlásila

Tyhle dvě se úplně nemilují.
+ Dalších 11 fotografií
Jestli si myslíte, že vztah Hany Gregorové k nevěstě Táničce je zalit nekonečnými paprsky lásky, tak se mýlíte. Hádejte, co podrážděná Hana Gregorová o Kuchařové prohlásila.

Ondřej Brzobohatý Gregor (33) si vzal Táničku Kuchařovou. Byla to podivná svatba, která po sobě zanechala pachuť maločešství. Tánička Kuchařová si chtěla hrát na Hollywood, tlačila na pilu ve všech směrech a byl z toho nakonec trapas. Pořádně naštvaná je na ni i Ondřejova matka Hana Gregorová.

Zdroj z Ondřejovy strany si postěžoval, jak se Tánička před svatbou chovala. Jako žena, která chce mít zcela všechno pod kontrolou. Ženichova máma Hana Gregorová měla zákaz do veselky jakýmkoliv způsobem zasahovat a mluvit.

„Ondřej s ní vlastně vůbec nic neřešil. Chtěli si to udělat po svém. Jeho matka se spoustou věcí nesouhlasila a upřednostňovala, aby se svatbou nedělali takové tajnosti, protože věděla, že se jak datum, tak místo veselky stejně prozradí,“ prozradil Blesku zdroj z Ondřejova okolí.

Hana Gregorová pak na Strahově dělala machry, že je ráda, že nemá s veselkou žádné starosti. Drtila v zubech cigáro a tvářila se, že je totálně nad věcí. Jenže nebyla.

Uvnitř Gregorové to neskutečně bublalo. Právě proto také tak ostentativně provokovala po boku mladého milence. Předváděla se, aby strhla pozornost na sebe. A to se jí povedlo. Hvězdou veselky nakonec byla Gregorová se svým mladým milencem. Tánička hrála na vlastní svatbě druhé housle.

Mohlo by vás zajímat

Další články