Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Matka odložila dítě do popelnice a utekla: Při výslechu přišla s bizarní výmluvou

Zdroj: Pixabay
krkavčí matka
Nezodpovědná matka v Turecku nechala své dítě ležet v popelnici, zatímco si odskočila. Pro dítě se už ale nevrátila. V zemi žije navíc nelegálně. Matka pak přišla při výpovědi s velmi bizarní výmluvou a dokonce na ni praskly i další problémy. Dítě je naštěstí v pořádku, ale matka čelí závažnému obvinění.

Krkavčí matka, která byla identifikována pouze jako Haniye M., je původně z Afghánistánu a v Turecku žila ilegálně. V té době navíc porodila dceru, a protože neměla v místě, kde žila, funkční vodu, požádala jinou osobu, aby mohla použít k umytí jejich umyvadlo. Matka tvrdí, že dítě odložila do popelnice do úschovy, aby mohla v rychlosti navštívit kamarádku.

Matka nechala dítě v tašce na popelnici, zatímco rychle vyběhla nahoru. Pak však vypověděla, že po příchodu domů usnula a na dítě úplně zapomněla. Žena se pak po probuzení dozvěděla o opuštěném dítěti ze zpráv a dala se na útěk.

Děťátko našli na skládce

Policisty zavolali obyvatelé z ulice Orhan Gencebay, která se nachází v městské části Ilkadim. Na tamní skládce někdo z nich zaslechl pláč a našel opuštěné miminko, kterému byl teprve týden. Záchranka pak novorozeně převezla do blízké nemocnice a po vyšetření padlo dítě do rukou sociální péče. Policii se velmi brzy podařilo matku vypátrat a s ní také porodní asistentku Arifeh M., která ženě pomohla s porodem, ale neohlásila to.

Policie obě ženy vypátrala pomocí bezpečnostních kamer a zatkli je. Na krku jim visí obvinění z pokusu o vraždu. Matka, která žila v bytě pod falešným jménem, pak sdělila médiím, že hořce lituje toho, že dítě opustila.

Související články

Další články