Kristina Pimenová (8), která je neoficiálně titulována jako nejkrásnější holčička na světě, nedávno vyvolala vášnivou debatu fotografií, na níž je oblečena pouze v šortkách a má holé nohy. Snímek je prý příliš sexistický a provokativní.

Holčička má za sebou ve svém věku velkou kariéru ve světě modelingu, skvěle jí jde gymnastika a vydělává miliony dolarů. Na sociálních sítích má obrovské množství fanoušků. Občas některé její fotografie vyvolají spoustu negativních komentářů, protože jsou prý provokativní. Naposledy to byl snímek, kde holčička sedí na posteli v šortkách. Prý tam má příliš sexy nohy, říkají někteří.

Matka Kristiny Glikeriya Pimenová (39) se ale takovým nařčením brání. „Nesouhlasím s obviněním, že jde o sexualizaci Kristininých fotek. V mé mysli jsou všechny fotky nevinné. Musíte přemýšlet jako pedofil, pokud pro vás ty fotky mají sexuální podtext, a měli byste se jít léčit,“ vzkázala Glikeriya v exkluzivním rozhovoru pro Mail Online všem, kteří o snímcích její dcery takhle smýšlí.

A co si myslíte vy? Připadá vám, že má tato fotka sexuální podtext? Napište nám do diskuze a nezapomeňte, že i eXtra.cz hledá nejkrásnější holčičku!