Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Matka nechala syna (†1) a dceru (2) hladovět 11 dní ve špíně: U soudu se Vladislava (23) smála

+ Další 2 fotografie
bestie
Další otřesný případ mučení vlastních dětí se stal v ukrajinském Kyjevě. Třiadvacetiletá matka Vladislava Trochimčuková zavřela své dvě děti na celých 11 dní do špinavého pokoje. Roční chlapec Danill zemřel a Anna (2) přežila jen zázrakem.

Neuvěřitelných 11 dní nechala bestiální matka své dvě malé děti osamocené v jedné místnosti bez jídla a vody. Sama se šla bavit za svým přítelem. Nebohé děti celou dobu hladověly a žíznily v uzamčeném pokoji a i když bylo ve vedlejší místnosti v lednici jídlo, neměly šanci se k němu dostat.

U soudu zazněla z úst žalobce hrůzná fakta. Děti prý okusovaly tapety, jedly vlastní výkaly, olupovaly omítku. Snažily se dostat ven, linoleum pod dveřmi bylo zohýbané… To jim však nepomohlo. Po osmi dnech v opuštěném pokoji roční chlapeček Danill zemřel. Jeho sestra Anna přežila prý jen proto, že pila vodu z vázy. Další tři dny musela strávit v jedné místnosti s mrtvolou svého bratříčka.

„Jakmile jsem mohla, šla jsem k dětem s jídlem a hračkami. Anna spala v posteli, probudila jsem ji a dala jí tvaroh a banán. Držela jsem ji v náručí. Potom bylo všechno jako ve zlém snu, nechápu, jak se to stalo. Nemohu pro sebe najít omluvu. Vždycky jsem chtěla pro děti to nejlepší, chtěla jsem, aby se mé děti měly lépe než já. Velmi toho lituji,“ řekla Vladislava poté, co byla zadržena.

Podle svědků prý Vladislava chtěla, aby děti vypadaly vyhuble a bledě, aby mohla na internetu žebrat o peníze pro nebohé děti.

Šokující je výše trestu, který matce soud uložil. Podle deníku The Sun by bestiální matka mohla být už během tří let na svobodě. Když padl tento rozsudek, Vladislava se začala smát a tleskala. Prokurátor s tím ale nesouhlasí, chce se odvolat a požaduje doživotí. Dcera Anna byla krkavčí matce odebrána. Po propuštění však může vychovávat dceru Sofii, kterou má s přítelem, se kterým si užívala, zatímco její dvě děti bojovaly o život…

Mohlo by vás zajímat

Další články