Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Matka nechala svého tříletého syna, aby jí nachystal oblečení: Tady jsou 4 nejlepší outfity!

Summer Bellessa a její tříletý syn.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Nechali byste svého malého synka nachystat vám věci na den? Tahle matka to zkusila a pak se v jeho kombinacích vyfotila. Je to super!

Určitě to znáte taky, oblékáte své malé dítě a to je nešťastné, že se mu to nelíbí a samo by si vybralo lépe. Tak se jedna z matek rozhodla, že její tříletý syn ji bude po určitou dobu oblékat a chystat outfity na ven, aby si to taky zkusil.

Bloggerka Summer Bellessa nechala svého malého Rockwella vždycky jí vybrat a zkombinovat kousky na volný čas a poté se s nimi samozřejmě pochlubila na Instagramu, kde se hned její nápad stal velkým hitem.

Na jejím oblečení je dětská ruka dost vidět, najednou je celá hravá, dokonce vyjde ven v něčem, co byste si normálně vzali do postele. Je zajímavé sledovat, jak dítě dokonce dokáže zkombinovat i klasickou módu s něčím, jako je tepláková bunda, a nevypadá to vůbec špatně.

Summer se pak i přiznala, že některé kombinace by ji samotnou nenapadly a je překvapená z toho, že i tak vypadají dobře. Jestli nakonec z malého nebude stylista, až vyroste…

Vzhledem k tomu, že jí vybíral boty, tak bychom si na to vsadili. Boty jsou u žen základ.

Související články

Další články