Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka nechala práce a vzala dceru (6) na cestu kolem světa. Do kanclu by se už nikdy nevrátila!

Matka s dcerou už navštívily 13 zemí.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 7 fotografií
Evie Farrell (43) z australského Sydney dostala od života pořádnou ránu. Předčasně jí zemřel její přítel, a tak se rozhodla změnit celý svůj život. Dala výpověď v práci a se svojí 6letou dcerou Emmie cestuje po celém světě!

Když Evie Farrell ze Sydney zemřel její přítel, byla na dně. Musela něco změnit. A tak se rozhodla, že celý život kompletně překope! Vybrala všechny svoje úspory, které byly asi půl milionu korun, a se svojí dcerou Emmie vyrazila do světa. Na svých cestách měly v plánu být jeden rok, jenže se jim to tak zalíbilo, že chtějí cestovat dál.

„Ten rok strašně rychle utekl a my se vracet ještě určitě nechceme. Teď se chystáme do Vietnamu a Emmie půjde na pár měsíců do školy. A já budu pracovat, abychom mohly ještě cestovat. Mé úspory jsou pryč, ale naštěstí nás ještě drží nad vodou nájem, který inkasujeme za náš dům v Austrálii,“ popsala Evie britskému deníku DailyMail.

Na svých cestách jsou tak šťastné a spokojené, že je doporučují úplně všem. Vyjde je to prý levněji, než kdyby normálně žily v Austrálii. „Život je víc než jen sedět každý den u stolu a vydělávat peníze, abyste je mohli obratem utratit. Celý rok jsme strávily na cestách s jedním batohem a teď vím, že ke svému starému způsobu života se už určitě nikdy nevrátím,“ řekla.

Matka s dcerou už navštívily 13 zemí. Podívaly se například na Bali, do Singapuru, Thajska, Velké Británie, Francie, Malajsie, Číny, Tchaj-wanu nebo na Filipíny. To vše stihly za 11 měsíců a vůbec ničeho nelitují. Mají tolik zážitků, které někdo nemá třeba za celý život. V současnosti se chystají do Vietnamu a mají v plánu také Kambodžu. Evie dceru vzdělává sama pomocí vládního programu na dálkové studium pro školáky. Někdy ji ale umisťuje i do mezinárodních škol na cestách. Holčička si ale nové kamarády nikdy dlouho neužije.

„Kdybychom necestovaly, byla bych každý den v práci a Emmie ve škole a pak s au pair. Takhle spolu trávíme více času, dokud je ještě malá,“ řekla matka. „Naše zážitky bych nevyměnila za nic na světě!“ dodala.

Související články

Další články