Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Matka nechala na stole zbraň: Syn (2) si ji spletl s vodní pistolí, omylem se zastřelil

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
tragédie
Obrovská tragédie se odehrála v Coloradu. Teprve dvouletý chlapec se zastřelil poté, co si spletl zbraň své drogově závislé matky s vodní pistolí. Melissa Adamson (33) byla odsouzena k 24 letům za mřížemi, malému Lokhimu Bloomovi to však život nevrátí. Tato strašná událost by se nemusela stát, kdyby chlapečkova matka nebrala pervitin a kdyby na něm zrovna ve chvíli, kdy Lokhi vzal zbraň do ruky, nebyla sjetá.

Dvouletý Lokhi Bloom pocházel z rodiny o čtyřech členech. Společně se svými dvěma staršími bratry a svou drogově závislou matkou žil v Coloradu. Chyba byla i na straně úřadů, které děti narkomance neodebraly, největší chyba však byla na straně její. Už několikrát se totiž ze závislosti vyléčila, nakonec do ní ale vždy spadla znovu a dlužila dealerům velké peníze. I proto si pořídila zbraň, aby se jim mohla bránit v případě, že si pro dluh přijdou.

Lokhiho nejoblíbenější hračkou byla vodní pistole. Proto když na stole své matky spatřil růžovou zbraň 380 Ruger, okamžitě ho napadlo, že jde o hračku. Pistole byla odjištěná a nabitá proto, že si ji Melissa Adamson jen pár chvil před neštěstím připravovala pro případ, že se vrátí dealer, který jí už ten den jednou vyhrožoval. Chlapeček si chtěl ze zbraně, kterou považoval za hračku, nastříkat vodu do pusy a zmáčkl spoušť…

Chlapcova matka policii přiznala, že zbraň nechala nabitou a odjištěnou na stole a šla do garáže zavolat své sestře. O chvíli později slyšela výstřel, byla však sjetá a zareagovala pomalu, do domu se vrátila později a svého syna našla, až když umíral. Lokhimu nebylo pomoci. Při domovní prohlídce kriminalisté našli nádobíčko na drogy a dvě vodní pistole, se kterými si Lokhi rád hrál. Melissa byla odsouzena k 24 letům ve vězení.

Související články

Další články