Američanka Kelsey McMurtry (24) se zachovala velmi nezodpovědně, když jí byl přednější nějaký konkurz než její vlastní dítě. Místo toho, aby dala holčičku někomu na hlídání, raději ji nechala v rozpáleném autě a šla se svlékat do baru.

Venku bylo sice jen 22 stupňů, ale auto se rozehřálo na 37. Holčičku nechala navíc oblečenou do tlustého kabátu, ve kterém se málem uvařila. Musela tak trpět dlouhé minuty.

Trvalo dlouhou půl hodinu, než ji z rozpáleného auta vysvobodili policisté. Kdyby nebylo jich, holčička by tam určitě zemřela. Celá zpocená a uplakaná byla převezena okamžitě do nemocnice. „Dítě nemělo samotné v autě co dělat. Nemělo tam být ani minutu. Kdyby se teplota vyšplhala na 40 stupňů, začaly by jí selhávat orgány,“ řekla lékařka Purnima Unni.

Matku našli policisté v nedalekém strip baru. Nejdříve jim tvrdila, že není matkou žádného dítěte a že je někdo úplně jiný. Jenže to jí neprošlo. Pak si zase vymyslela, že měla holčičku hlídat její kamarádka. Jenže ta byla s ní ve strip baru.

Její přátelé se jí ale zastávají, Kelsey prý děti miluje a nikdy by tohle nedopustila. Jak se to mohlo stát, si neumějí vysvětlit. Kelsey i její kamarádka byly zatčeny a obviněny ze zanedbání péče o dítě. Holčička byla dočasně umístěna do dětského domova.