Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Matka nebrala "ne" jako odpověď: Její dcera si nemohla pohladit psa, tak začala vyvádět!

Zdroj: YouTube
VIDEO
Je všeobecně známo, že asistenční psi slouží lidem, kteří se bez jejich pomoci neobejdou. Proto se také na tyto psy nesahá, na což rodiče obvykle své zvědavé děti upozorní. Pokud ale tomuto faktu nerozumí ani rodiče, domluva je pak těžká. Když se matka malého dítěte zeptala ženy, která měla asistenčního psa na starosti, zda si ho její dítě může pohladit a odpověď zněla ne, spustila divadlo, na které nikdo z přihlížejících jen tak nezapomene.

Naštvané matce stačilo k hádce skutečně málo. Megan Stoff, která měla asistenčního psa na starosti, nedovolila její dceři psa pohladit. Stačilo jedno obyčejné ne a matka se do Megan pustila.

Megan Stoff na svém facebookovém profilu popsala, jak se celá událost odehrála. "Včera jsem v obchodním domě zažila něco šíleného. Lidé za mnou dost často chodí s dotazem, zda si mohou pohladit některého z asistenčních psů, které mám u sebe ve výcviku. Moje odpověď je pokaždé ne, což většina lidí pochopí a odejde. Včera ale jedna žena udělala pravý opak a začala nadávat, že jsem k mé odpovědi měla dodat, že se omlouvám. Pak se rozčílila a řekla, že ti psi by na sobě měli mít nějakou značku s nápisem, že se hladit nesmí. Upozorňuji, že moji psi jich mají na vestičkách asi dvacet. Poté na mě dokonce zavolala ochranku obchodu," vypověděla Megan, kterou celý incident mnohem více pobavil, než naštval.

V obchodním domě probíhalo setkání skupiny lidí, která má na starosti výcvik asistenčních psů. Velmi zalidněné prostředí bylo vhodné k tomu, aby se ukázalo, jak jsou psi vycvičení a také proto, aby se seznámili s dalšími.

Naštvaná matka tvrdila, že odmítnutí Megan bylo drzé a neslušné. Prý neměla říct jen obyčejné ne, ale omluvit se za to, že psi jsou ve výcviku. Když už nevěděla jak dál, rozpovídala se o tom, že asistenční psi mají mít příslušná označení. I na to ale měla Megan odpověď, psi na sobě příslušné označení měli. Celý konflikt zašel tak daleko, že matka odcházela s tvrzením, že ohledně události kontaktuje svého právníka.

Lidé se nyní na sociálních sítích proti agresivní matce bouří. Podle nich je přesně ona ukázkovým příkladem rodiče, z jehož dítěte vyroste nevychovaný spratek, který si bude myslet, že si může dovolit všechno.

Video z celé události si můžete pustit nahoře. Nezapomeňte si zapnout i anglické titulky.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články